"Przysięga" odcinek 363. Reyhan wybudza się tuż przed operacją! Co dalej wydarzy się w jej życiu?

W 363. odcinku "Przysięgi" dowiemy się, jak potoczą się dalej losy Reyhan i Emira. W szpitalu dojdzie do szokującej sytuacji. Kobieta odzyska przytomność.

W 363. odcinek „Przysięgi” przeżyjemy wiele emocji z ulubionymi bohaterami. Emir nadal przebywa z ukochaną w szpitalu. Jednak Melike zacznie się martwić. Od jakiegoś czasu nie ma bowiem żadnych wieści od Emira. Poddenerwowana kobieta snuje wyobrażenia o tym, co mogło się stać i traci cierpliwość.

Krystyna Pawłowicz, Meryl StreepKrystyna Pawłowicz na zdjęciach z młodości. Została porównana do Meryl Streep

„Przysięga” odcinek 363: Narin przyłapana z Kemalem

„Przysięga” przyzwyczaiła nas już do nagłych zwrotów akcji. Tak będzie również w przypadku Narin. Emocje wezmą górę, kiedy ona i Kemal zostaną przyłapani razem w łóżku! Mimo zapowiedzi Oyi, że to ona będzie opiekować się chorym Kemalem, Narin w dalszym ciągu dogląda osłabionego mężczyzny. W pewnym momencie zasypia ze zmęczenia, z nim na łóżku. Całą sytuację przypadkiem widzi Sehriye i postanawia podzielić się tym z Oyą i Pelin. Woła obie kobiety do sypialni, aby zobaczyły całe zajście na własne oczy. To oczywiście nie spodoba się Oyi. W późniejszych scenach będziemy świadkami, jak Sehriye rozmawia z panią pedagog. Zwierzy się jej z tego, co łączy Narin i Kemala...

Magda Gessler, Piotr Ikonowicz.Magda Gessler w mocnych słowach o swoim bracie: Zastanawiam się, z czego on żyje

„Przysięga” odcinek 363: Reyhan odzyskuje przytomność!

Również w szpitalu, w którym sporo czasu spędziła już Reyhan, dojdzie do szokujących wydarzeń. Kobieta budzi się na stole operacyjnym, tuż przed planowanym zabiegiem. Zszokowana i nie do końca świadoma tego, co się dzieje, denerwuje się na lekarzy. Oskarża ich o przestępstwo. Medycy tłumaczą Reyhan, że Emir wyraził zgodę na przeprowadzenie zabiegu. Ukochany bohaterki szybko żałuje swojej decyzji i górę biorą wyrzuty sumienia. Reyhan bowiem bardzo zależało, aby donosić ciążę. Pacjentka na własną rękę opuści szpital. Zdenerwowany mąż będzie jej szukał. Czy ich małżeństwo czeka poważny kryzys?

Emisja odcinka 363. „Przysięgi” już w środę, 3.03 o godzinie 16:05 w TVP1

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka