Małgorzata Rozenek w skarpetach z kryształami Swarovskiego. Te buty kosztowały majątek!

Małgorzata Rozenek podzieliła się niedawno zdjęciem swoich ekstrawaganckich butów. Wiemy, ile trzeba za nie zapłacić.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z obserwatorami swoim życiem. Przypomnijmy, że po urodzeniu Henia celebrytka wzięła udział w programie "Rozenek cudnie chudnie". To właśnie z okazji nagrań do programu Małgosia założyła tak kontrowersyjne obuwie.

Zobacz wideo Aga podgląda Gosię Rozenek, a Dajan Ekipę Friza. Kotońscy zakręcili Kołem Plotka

Celebrytka nie boi się modowych eksperymentów i chętnie wydaje pieniądze na kolejne ekstrawaganckie kreacje. Niedawno pisaliśmy o tym, że fanów podzieliły jej najnowsze buty, a raczej skarpetki. Dodajmy, że są one wysadzane kryształami Swarovskiego. Czarne szpilki typu "peep toe" na wysokim słupku pochodzą z firmy Rene Caovilla. Ile kosztowały?

Małgorzata Rozenek w nowych butach. Ile kosztowały?

Powiedzmy to sobie szczerze, Gosia lubi publikować na Instagramie zdjęcia swoich stylizacji. Szczególnie takie, na których widać przede wszystkim buty. Te ostatnie, o srebrnej podeszwie, zrobione z zamszowej skórki i siatki wysadzanej diamentami, to z pewnością towar, na który nie każdy może sobie pozwolić.

Obuwie marki Rene Caovilla to koszt ponad pięciu tysięcy złotych. Taka przyjemność kosztuje dokładnie 5579 złotych. Trzeba przyznać, że choć buty nie są najlepszym wyborem na zimę i nie należą zapewne do najwygodniejszych, robią niemałe wrażenie i sprawiają, że zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy nie potrafią przejść obok tego modelu obojętnie.

Przypomnijmy, że w komentarzach pod ostatnim zdjęciem w nowych "skarpetkach" Małgorzata Rozenek została porównana do Jennifer Lopez. Jedno jest pewne - "Perfekcyjna" znów wyglądała olśniewająco. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.