Eva Longoria - nie zawsze miała łatwo, ale udowodniła, że o marzenia warto walczyć

Aktorka, aktywistka, producentka i kobieta sukcesu. To tylko kilka określeń, którymi możemy opisać Evę Longorię. Nie każdy jednak pamięta, jak wyglądało jej życie, kiedy stawiała swoje pierwsze zawodowe kroki. Teraz w jej karierze rozpoczął się zupełnie nowy etap - współpraca z polską marką eobuwie.pl.

Jak to się zaczęło?

Z pewnością kojarzycie Evę Longorie z występów w hollywoodzkich filmach oraz serialach. Jednak 44-latka miała na siebie zupełnie inny plan. Kiedy zakończyła naukę w szkole średniej, postanowiła studiować w Texas A&M University w Kingsville. Po kilku latach zdobyła licencjat z kinezjologii, czyli gałęzi nauki zajmującą się ruchem ciała człowieka. Longoria miała na siebie jeden pomysł - rozpocząć karierę naukową. Jednak życie często bywa przewrotne.

Wszystko zaczęło się od konkursu talentów, w którym wzięła udział. Wyjechała do Los Angeles i wtedy zrozumiała, że to właśnie “jej” miejsce. Zdecydowała się przenieść do Miasta Aniołów na stałe i zacząć zarabiać na swoje utrzymanie. Zatrudniła się w korporacji jako headhunterka, a jednocześnie próbowała zdobyć swoją pierwszą rolę.

Jak się okazało - wcale nie było tak łatwo, jak myślała. Po przyjeździe do LA zrozumiała, że takich osób jak ona jest tysiące. Piękni, utalentowani i z ogromnymi marzeniami. Przez następne lata pojawiła się gościnnie w kilku produkcjach m.in. w “90210”. Przełomowy moment nastąpił w 2001 roku, kiedy otrzymała rolę Isabelli Brañy w amerykańskiej operze “Żar młodości”. Jednak Eva nie skupiła się wyłącznie na graniu. W thillerze “Carlita's Secret”, który opowiada o kobiecie uciekającej przed policją i samą sobą, nie tylko zagrała główną rolę, ale także była jego producentem.

Spełnienie marzeń

Ogromną sławę przyniósł jej jednak serial “Gotowe na wszystko”, dzięki któremu ludzie na całym świecie poznali ją jako Gabrielle Solis. I to było to! Jej kariera rozwinęła się w tempie, którego sama się nie spodziewała.

Można by pomyśleć, że taka popularność może zmienić człowieka. W przypadku Evy, sława jeszcze bardziej ją zmotywowała. Longoria od wielu lat działa jako aktywistka na rzecz społeczności latynoskiej w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda angażuje się również w pomoc charytatywną. W 2006 roku założyła organizację non-profit “Eva’s Heroes”, która pomaga dzieciom z ubogich rodzin w usamodzielnianiu się i wejściu w dorosłe życie.

Myślę, że to mój obowiązek. Chcę dać coś od siebie, ponieważ mnie się udało. Ja osiągnęłam w swoim życiu wiele, niestety niektórzy nie mieli takiej szansy - powiedziała Eva w wywiadzie dla Hollyscoop.com.

Współpraca z eobuwie.pl

Teraz nadszedł kolejny etap w życiu aktorki. I jaki zaskakujący! Eva Longoria we współpracy z jednym z największych polskich sklepów online - eobuwie.pl, stworzyła linię butów sygnowaną jej nazwiskiem. Cenisz jakość i wygodę? Jeśli tak, to koniecznie musisz zobaczyć te ponadczasowe wzory szpilek, klapek i półbutów, jak i sneakersy. Produkty sygnowane przez gwiazdę są inspirowane jej osobistym stylem, idealnie równoważącym wyrafinowanie i klasykę.

Moim natchnieniem są silne, odważne kobiety, świadome, co jest prawdziwie ważne. Moją ambicją jest inspirowanie kobiet na całym świecie do odkrywania ich pewności siebie, więc kolekcję zaprojektowałam tak by była stylowa i wszechstronna, towarzysząca im w życiu zawodowym i prywatnym - mówi sama Eva Longoria.

Kolekcja wiosna/lato 2020 dostępna jest wyłącznie w eobuwie.pl i Modivo. To ponad 130 różnych modeli butów, z których ponad 60 już jest dostępne online. Myślicie, że już niedługo Eva odwiedzi Polskę w celu promowania tego wyjątkowego projektu?