Wiosna to w Polsce czas szczególnie niepewnej pogody. Często temperatura w ciągu dnia skacze nawet o 10 stopni, a to powoduje, że wychodząc rankiem z domu trudno zdecydować co na siebie założyć. Moim ulubionym elementem garderoby na tak niepewną pogodę są lekkie i przewiewne, ale także zapewniające ochronę przed wiatrem sweterki. Długo polowałam na idealny model dla siebie, aż natknęłam się na propozycję dostępną w sklepie Sinsay!
Jest to krótki, dopasowany i zapinany na guziczki biały kardigan w czarne, cienkie paski. Model ten ma długi rękaw i składa się w 70% z wiskozy, co oznacza, że jest bardzo lekki i przyjemny w dotyku. Czarno-białe paski nadają całości iście paryskiego charakteru, bowiem ten design nie od dziś kojarzony jest właśnie z tym miastem. Mając go na sobie czuję się jak prawdziwa paryżanka!
Krótkie dopasowane kardigany to ten element garderoby, który do niedawna kojarzony był głównie ze wczesnymi latami 2000. Jak wiadomo, aktualnie wiele trendów sprzed lat ponownie wraca do łask, czego przykładem może być aktualnie trwający szał na balerinki. Krótkie, dopasowane, zapinane na niewielkie guziczki swetry także w tym roku przeżywać będą swój powrót do łask, dlatego uważam, że warto mieć taki model w swojej szafie. Gdzie znaleźć tego typu swetry?
Efektowne modele znajdziecie m.in. w sklepach Answear i Mohito. Te propozycje, to świetna baza do wielu różnorodnych stylizacji. Spróbuj połączyć je z klasycznymi jeansami oraz ulubionymi balerinkami, a uzyskasz jeden z najmodniejszych looków aktualnego sezonu.
Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl
Komentarze (1)
O ten sweterek pytają mnie wszyscy. Wyglądam w nim jak Paryżanka, a jest z Sinsay! Też w Answear i Mohito
Poza tym - reklamiarskie DNO. WIELKIMI LITERAMI.