Księżna Kate to mistrzyni modowego recyklingu! Odtworzyła stylizację sprzed 17 lat. Ponadczasowa klasa i szyk

Redakcja, W materiale umieszczono linki i grafiki reklamowe
06.03.2023 16:50
A A A
Księżna Kate

Księżna Kate (Fot. Agencja Gazeta)

Księżna Kate od lat jest wierna swojemu stylowi. Wybór klasycznych fasonów sprawia, że jej stylizacje sprzed lat wciąż są aktualne. Wykorzystuje ponownie nie tylko dodatki. Płaszcze i sukienki też nosi przez kilka sezonów. Warto brać z niej przykład.

Księżna Kate uważana jest za współczesną ikonę stylu. Jej stylizacje zawsze są eleganckie i szykowne. Księżna Walii doskonale wie, że klasyka nie wychodzi z mody. Ponadczasowe elementy garderoby można nosić latami, bez obawy, że będą one passe. Kilka dni temu księżna Kate pokazała się w stylizacji, która do złudzenia przypominała jej look z 2006 roku. 

Księżna Kate odtwarza stylizację sprzed lat. Co za szyk!

1 marca księżna Kate wzięła udział w paradzie z okazji Dnia Świętego Dawida. Pojawiła się na niej w długim, czerwonym płaszczu brytyjskiego domu mody Alexander McQueen. Dobrała do niego czarne dodatki - długie kozaki, torebkę z eleganckim tłoczeniem oraz nietuzinkowy kapelusz. 

 

Uwagę zwracały również czarne, skórzane rękawiczki z ozdobnymi wycięciami. To projekt serbskiej projektantki, Evicy Milovanov Penezić. Każda para rękawiczek jest unikalna. Księżna Kate nosiła je już w 2006 roku podczas parady z okazji ukończenia przez księcia Williama Królewskiej Akademii Wojskowej w Sandhurst. 

 

17 lat temu księżna Kate zaprezentowała się w bardzo podobnej stylizacji. Również miała na sobie czerwony płaszcz, jednak był on zdecydowanie krótszy- sięgał przed kolano. Stylizację również uzupełniały czarne kozaki i torebka oraz nieco większy kapelusz. Dla księżnej Kate było to bardzo ważne wydarzenie. Był to jej pierwszy oficjalny występ u boku rodziny królewskiej.

 

Księżna Kate udowadnia, że klasyka zawsze jest w modzie. Jej stylizacja z 2006 roku nadal jest aktualna i bez problemu mogła zostać odtworzona. Cieszy również, że księżna Kate po raz kolejny wykorzystuje ten sam element garderoby. Świadczy to o jej rozsądnym podejściu do mody. Potwierdzają to również jej inne stylizacje. Tę samą czerwoną sukienkę nosiła w 2020 i 2022 roku. 

 
 

W 2021 roku księżna Kate zestawiła czerwony płaszcz z beżowymi dodatkami, zaś rok później z granatowymi. Ten sam element garderoby nabrał więc innego charakteru. 

 
 

Pod tym względem zdecydowanie powinno się brać przykład z księżnej Kate. Warto wybierać klasyczne fasony, aby sukienką czy płaszczem cieszyć się nie tylko przez jeden sezon. Przemyślane zakupy to nie tylko oszczędność, ale też wyraz troski o planetę. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • madeline333

  Oceniono 3 razy 1

  Ona jest przepiękna i ma niesamowitą klasę

 • striepo

  Oceniono 5 razy 1

  Sorry ale co w tym podobnego? Chyba tylko rękawiczki.

 • spinetta

  Oceniono 4 razy 0

  Ale wychudła! Teraz to taki wiórek.

 • katzarina

  Oceniono 2 razy 0

  na zdjęciach z 2006 ma brudne buty...

 • shift155

  Oceniono 2 razy -2

  Czy ktoś widział zdjęcie księżnej nieśmiejącej się ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX