Joanna Koroniewska odpowiada na pytanie, czy jest na diecie. My uwielbiamy jej bluzę z sieciówki z nazwą bardzo popularnego serialu

Joanna Koroniewska przy ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie poruszyła temat tego co je, bo o to często pytają ją fanki. Zdradziła też, co zmieniło się u niej z wiekiem. My zwróciliśmy też uwagę na jej szarą bluzę z napisami "Friends", czyli nazwą popularnego, amerykańskiego serialu. Pochodzi z kolekcji sieciówki H&M.

Joanna Koroniewska stwierdziła, że im jest starsza, tym czuje się młodsza, a z wiekiem ma coraz więcej dystansu. Tylko pozazdrościć takiego podejścia do życia! Faktycznie, na jej profilu widać to bardzo wyraźnie, bo aktorka ma niesamowite poczucie humoru i pozytywną energię. Dodała, że z wiekiem zmieniła się u niej także jeszcze jedna rzecz - wie, że jest tym, co je i dlatego stara się zdrowo odżywiać. Nie ma jednak specjalnej diety, a zdrowe nawyki żywieniowe w mądry sposób rozwija też u swoich dzieci. Jej fani bardzo chętnie dzielili się w komentarzach również swoimi doświadczeniami w tym temacie.

 

My zwróciliśmy uwagę też na jej szarą bluzę z kapturem. Widać na niej nadruk z napisem "Friends", czyli z nazwą popularnego amerykańskiego serialu. Kultowych "Przyjaciół" z Jennifer Aniston w jednej z głównych ról kochały miliony osób na świecie, również w Polsce, w latach 90. i na początku XXI wieku. Serial nadal jest hitem, a na ubrania i gadżety z nazwą "Friends" zdecydowało się wiele marek m.in. Cropp, Zara, Stradvarius. Taką specjalną kolekcję na rynek wypuściła również sieciówka H&M i właśnie tej marki bluzę ma na sobie Joanna Koroniewska. Jej cena to 69,90 zł, ale obecnie nie jest dostępna w ofercie sklepu. Cały czas dostępne są jednak inne produkty z tej kolekcji - bluzy z napisem "Friends", a nawet ze zdjęciami głównych bohaterów. 

Kolekcje odzieżowe inspirowane kulturą popularną

W swoich kolekcjach marki odzieżowe dość często inspirują się kulturą popularną, czyli wszelkimi serialami, kreskówkami, produkcjami filmowymi itd. Obecnie na topie są właśnie ubrania z kolekcji związanych z serialem "Przyjaciele", ale także np. z "Harrym Potterem", "Gwiezdnymi Wojnami", "Atomówkami" i wieloma innymi. Kolekcję z młodym czarodziejem wypuściły m.in. Sinsay, House oraz Reserved. Miłośnicy Star Wars mogą coś znaleźć dla siebie m.in. w ofercie Top Secret oraz Reserved. Kolekcją z Atomówkami może pochwalić się m.in. Bizuu oraz Naoko. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.