Olga Kalicka zrobiła tutorial makijażowy. Rezultat zachwyca! Zwraca uwagę również bluzka z kultowym wzorem polskiej marki

AS
22.01.2020 19:45
Olga Kalicka

Olga Kalicka (fot. Instagram Olga Kalicka)

Olga Kalicka zdecydowała się pokazać, jak robi makijaż i cały proces pokazała na InstaStories w formie filmików. Uwielbiamy ten tutorial, ale zwróciliśmy uwagę również na jej modną bluzkę polskiej marki PLNY LALA.

Olga Kalicka na InstaStories mówi, że nie jest mistrzem make-upu i "tak się bawi". My jednak jesteśmy pod wrażeniem jej umiejętności. Korzystając z dużej paletki cieni, maluje powieki, blendując różne kolory, a w tle słychać głos pełen podziwu na temat rezultatu. Taki makijaż to prawdziwe arcydzieło! Aktorka nie jest pierwszą osobą, która zdecydowała się na pokazanie tutorialu makijażowego na Instagramie. Wcześniej zrobiły tak również m.in. Małgorzata Rozenek oraz Dorota Gardias. Olga Kalicka tworzy make-up dla swojej roli Jowity, którą gra obecnie w spektaklu "Trzy sypialnie" w Teatrze Kwadrat. Przy okazji, w tle filmiku słyszymy, że później czeka na aktorów również jedzenie pączków, a Kalicka preferuje takie ze śliwkami.

Olga KalickaOlga Kalicka fot. instagram Kalicka Olga

My zwróciliśmy uwagę również na bluzkę z krótkim rękawem z bardzo charakterystycznym nadrukiem. To dobrze rozpoznawalny motyw polskiej marki PLNY LALA z napisem Warszawska LALA oraz logiem brandu. W sklepie internetowym marki jest ona w różnych wersjach kolorystycznych, a także o różnych fasonach. Kalicka zdecydowała się na czarną z żółtym nadrukiem. Taka bluzka kosztuje 99 zł i wykonana jest w prawie 100% z bawełny. Bluzki i bluzy z napisem Warszawska LALA polubiły także inne gwiazdy -m.in Kayah, która miała kiedyś na sobie miętową bluzę z tym napisem. Jakiś czas temu również Katarzyna Zielińska zachwyciła piżamą z tym motywem.

Koszulki z nadrukami brandów

Osoby dla których marka ma znaczenie chętnie wybierają bluzki z wyraźnymi nazwami brandów. Najczęściej takie produkty mają w swoich kolekcjach ekskluzywne marki. Niektóre z nich uznają, że to właśnie nazwa marki jest najlepszą ozdobą dla ich produktów. Tak właśnie jest w przypadku m.in. Calvina Kleina, który znany jest ze swoich minimalistycznych bluzek z inicjałami projektanta lub całym imieniem i nazwiskiem. Czasem za nadrukiem z nazwą marki kryje się też konkretny styl - np. motyw Warszawska LALA kojarzy się z młodzieńczością i luzem.

Więcej o: