Jasna bluza Olgi Kalickiej robi furorę. Uwagę przykuwa napis z religijnym akcentem. Nie każdy zdecydowałby się na taki projekt

AS/DZ
27.12.2019 19:25
Olga Kalicka

Olga Kalicka (fot. instagram Olga Kalicka)

Olga Kalicka wielokrotnie mówiła, że wiara w Boga jest dla niej bardzo ważna. Młoda aktorka wcale tego nie ukrywa, a nawet wprowadziła religijny akcent do swojej stylizacji - ma na sobie bluzę polskiej marki Hope. Nam podoba się również jej minispódniczka.

Olga Kalicka to jedna z tych gwiazd, które otwarcie mówią o swojej religijności. Jakiś czas temu w mediach można było przeczytać wywiad, w którym aktorka mówiła, że wierzy, że Bóg się nią opiekuje, a wszystko co ją spotkało, zawdzięcza właśnie Jemu. Jest szczęśliwą mamą urodzonego w tym roku Aleksego i marzy o wzięciu kościelnego ślubu.

Aktorka nie wstydzi się swojej wiary. Na ostatnio opublikowanym na Instagramie zdjęciu ubrana jest w bluzę ze słowem "Amen!". To model polskiej marki Hope, która tworzy ubrania w streetwearowym stylu, właśnie dla młodych chrześcijan. Kalicka zdecydowała się na białą bluzę z kapturem i kieszenią kangura. Oprócz wspomnianego "Amen!", na rękawie jest również napis "Kor 1,21", który oznacza fragment z Biblii - z Pierwszego Listu do Koryntian. Koszt tego modelu w sklepie internetowym to 149 zł. Fani Olgi zachwycili się tym elementem garderoby, choć pojawił się też głos negatywny - zdaniem jednej z internautek nie powinno się mieszać religii z modą.

Dolna część stylizacji to spódnica wykonana z materiału typu chanelka, z charakterystyczną fakturą przypominającą drobną kratę. Często można spotkać tego typu komplety złożone ze spódnicy i żakietu, nawiązujące trochę do stylu retro. Niestety o modelu Kalickiej, wiemy tylko tyle, że pochodzi z kolekcji polskiej marki Reves, która jeszcze nie ruszyła ze sprzedażą. Jak można dowiedzieć się z ich Instagrama - stanie się to w lutym 2020 roku.

Bluzy z nadrukami - element streetwearu

Bluzy z nadrukami to jeden z typowych elementów streetowego (luźnego, miejskiego) stylu. Najlepiej oczywiście, żeby bluza miała kaptur i luźny fason. Celem jest wyrażenie siebie, a najlepiej można to osiągnąć właśnie za pomocą nadruków. Modne są również projekty z napisami świadczącymi o zainteresowaniach lub wyrażającymi z osobowość, prowokującymi lub zabawnymi (np. ze zwracającym uwagę pytaniem lub śmiesznym napisem) albo zwyczajnie, z dużym logo modnej marki. 

Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • agazajda

  Oceniono 15 razy 9

  A to się czasem nie gryzie z twoją głęboką religijnością że już dziecko, a ślub kiedyś ?

 • gapcio2010

  Oceniono 7 razy 3

  Hipokryzja do entej potęgi. I po co tak się ośmieszać?

 • ignatz

  Oceniono 3 razy 1

  Słuszne religijne hasło: NEMA!

 • zenekciec

  Oceniono 3 razy 1

  I ten telefon w lapie .

 • donmarek

  0

  A w ogóle, kto to jest ta Kalicka?

 • donmarek

  0

  Na pewno "amen"? To i krzyż wbity odwrotnie też jest poprawny? Nie szatański ???

 • poljack

  0

  ludzie komentują a nie mają pojęcia co to znaczy .

 • y.y

  Oceniono 2 razy 0

  Bluza kogo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX