Wyjeżdżasz na majówkę? Mamy dla ciebie stylowe walizki i plecaki w świetnych cenach! Plecaki sprawdzą się też na co dzień

BA
20.04.2019 13:30
walizki i plecaki na majówkę

walizki i plecaki na majówkę (walizki i plecaki na majówkę)

Już niedługo majówka! Zamierzasz spędzić ją poza domem? Jeśli tak, to z pewnością zamiast torebki przyda ci dobra walizka albo modny plecak. Zobacz nasze propozycje!

Majówka to czas, na który czeka większość z nas. Obojętnie, czy spędzasz ją w domu, czy na wyjeździe, zawsze jest to chwila relaksu i odpoczynku od codzienności. Jeśli zaplanowałaś już majówkowy wyjazd, to z pewnością czeka cię pakowanie. Potrzebujesz więc dobrej walizki albo wygodnego plecaka, który zastąpi torebkę. Postanowiliśmy wybrać dla ciebie kilka stylowych propozycji. Może ci się przydadzą?

Stylowe walizki na krótki urlop 

Walizki na krótki wyjazdWalizki na krótki wyjazd / fot. Instagram (Anna Lewandowska), mat. partnerów

Idealna walizka na krótki wyjazd powinna być nie za duża, ale pakowna. Możesz zdecydować się na model materiałowy wyposażony w dużą liczbę dodatkowych kieszeni albo postawić na solidny model z utwardzonego tworzywa lub z metalu. Jeśli lecisz samolotem, najlepiej zdecydować się na walizkę kabinową z tworzywa, gdyż jest ona bardziej wytrzymała i bezpieczniejsza. Walizka materiałowa sprawdzi się w podróży samochodem lub pociągiem. Podczas zakupu zwróć uwagę na zapięcie i dodatkowe zabezpieczenia, takie jak zamki na szyfr czy na kluczyk. Sprawdź też kółka, które powinny być wykonane z gumy lub silikonu. Dzięki temu są solidniejsze. A kolor? Dla nas, kobiet, to także ma znaczenie! Na szczęście do wyboru masz całą gamę interesujących barw. Obecnie najmodniejsze są metaliczne oraz wyraziste kolory. 

Modne plecaki na wyjazd i nie tylko 

Plecaki na wyjazdPlecaki na wyjazd / fot. Instagram (Agnieszka Woźniak-Starak), mat .partnerów

A co powiesz na wygody i praktyczny plecak? Na krótki wyjazd z powodzeniem możesz postawić na mały plecak, który zastąpi torebkę. Nie dość, że funkcjonalny, to jeszcze jest wyjątkowo modny w tym sezonie. Do wyboru masz plecaki materiałowe w najróżniejszych kolorach i wzorach albo modele skórzane, które sprawdzą się także w miejskich stylizacjach na co dzień lub do pracy. Warto zainwestować w taki plecak, który stanie się wygodną alternatywą dla torebki. Jeśli chodzi o kolory, to w tym sezonie zainwestuj w jasne modele lub w takie odcienie jak khaki, granat czy czerwień. 

Więcej modnych walizek i plecaków na krótkie, majówkowe wyjazdy znajdziesz w naszym przeglądzie poniżej!