Lekkie płaszcze na pierwsze dni jesieni. Ten w stylu Rusin kupisz m.in. w Only. Model wiązany w pasie modeluje sylwetkę!

BA
28.08.2018 17:00
lekkie płaszcze

lekkie płaszcze (lekkie płaszcze)

Pogoda powoli zaczyna się psuć i musimy być przygotowani na jej kaprysy. Warto więc wyposażyć się w lżejsze okrycia wierzchnie jak cieńsze kurtki lub płaszcze, które będą idealne na przejściowy okres. Mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji!

Jesteś zwolenniczką kurtek czy płaszczy? Właściwie to warto mieć w szafie oba te rodzaje okryć wierzchnich. gdyż oba potrafią wyglądać naprawdę stylowo. Pamiętaj o tym, że płaszcz nie zawsze musi być elementem eleganckiej stylizacji. Wystarczy zestawić go z trampkami i w kilka chwil zmienia swój charakter. Mamy dziś dla ciebie przegląd lekkich, przejściowych płaszczy na nieco chłodniejsze dni. 

Eleganckie płaszcze na koniec lata

Eleganckie płaszczeEleganckie płaszcze / fot. Instagram (Kinga Rusin), materiały partnerów

Jeśli lubisz klasyczne stylizacje albo często musisz wyglądać elegancko, to idealny dla ciebie będzie klasyczny płaszcz w postaci trenczu wykonanego z zamszu w modnym kolorze. Kinga Rusin zdecydowała się na bardzo stylowy model w odcieniu błękitnym. Ty także możesz wybrać podobny albo postawić na nieco spokojniejszy kolor jak ponadczasowo modna szarość lub granat. Brązowy płaszcz również może okazać się strzałem w dziesiątkę, gdyż dopasuje się do niemal każdej innej barwy. 

Sportowy płaszcz: wygoda i dobry styl

Lekkie płaszcze sportoweLekkie płaszcze sportowe / fot. Instagram (Karolina Szostak), materiały partnerów

Jeśli cenisz sobie komfort i lubisz sportowe stylizacje, to możesz iść w ślady Karoliny Szostak i wybrać płaszcz w bardziej sportowym stylu. Takie modele posiadają zazwyczaj kaptur i mogą być wykonane z dresowego lub nawet przeciwdeszczowego materiału. Inną opcją są także modne w niemal każdym sezonie jesienno-zimowym parki, które w okresie przejściowym są nieco lżejsze i pozbawione wewnętrznego ocieplenia. Będą także doskonałym wyborem na co dzień, na przykład w zestawieniu ze sneakersami czy damskimi sztybletami. 

Więcej modnych i lekkich płaszczy damskich znajdziesz w naszym przeglądzie poniżej!