• Link został skopiowany

Ciepłe sukienki na zimę. Marina ma swoją z Zary, ale podobne kupisz taniej! Nasz hit to sweterkowe modele w stylu Macademian Girl

Wiele dziewczyn lubi czuć się i wygladać kobieco, nawet gdy na zewnątrz panują mroźne temperatury. Zobaczcie, gdzie kupić ciepłe, dzianinowe sukienki, które świetnie sprawdzą się także wiosną.
Macademian Girl, Marina
Instagram.com/macademiangirl/marinaofficial

Kochasz sukienki? Zimą wcale nie musisz z nich rezygnować. W naszym artykule znajdziesz modne i twarzowe stroje, które pasują zarówno do botków jak i kozaków za kolano.

Sportowa sukienka

Blogerka Horkruks ma na sobie długą bluzę, którą nosi jak tunikę. Taki zestaw prezentuje się świetnie! Długą bluzę możesz pożyczyć od chłopaka, ale jeśli sportowy styl to ten, w kórym czujesz się najlepiej, spójrz, co jeszcze dla Ciebie przygotowałyśmy. Nasz faworyt to zdecydowanie oliwkowy model od Pumy. Ta sukienka jest świetna! Sprawdzi się też na wiosnę, noszona z trampkami czy obuwiem sportowym. Wielbicielki bardziej tradycyjnych modeli docenią na pewno te szare, zwłaszcza ciepłą kreację z golfem. Sprawdzi się też na mrozach.

Kolaż, sportowa sukienka/Materiały partnera
Kolaż, sportowa sukienka/Materiały partnera www.instagram.com/horkruks

Sukienka w paski

Marina pokazała niedawno na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w sukience z najnowszej kolekcji Zary. Jej cena to 139 zł. To dość zaskakujące, bo piosenkarka uwielbia luksusowe, znane marki, ale wcale nas nie dziwi - sukienka jest śliczna. My przygotowałyśmy dla Was nasz wybór sukienek w paski. Wśród nich znajdziecie klasyczną, w biało-granatowe paski od Tommy'ego Hilfigera, ale też model z dzianiny w soczystych, wiosennych barwach. Wszystkie są w świetnych cenach!

Kolaż, sukienka w paski/Materiały partnera
Kolaż, sukienka w paski/Materiały partnera www.instagram.com/marina_official

Sukienka jak sweter

Macademina Girl wybrała ciepłą sukienkę, która wygląda jak długi sweter. To doskonały pomysł! Nam szczególnie przypadła do gustu ciemnoszara, ciepła kreacja z golfem. Wygląda na bardzo ciepłą, a do tego ślicznie podkreśla sylwetkę. Te z Was, które wolą dłuższe fasony, na pewno zwrócą uwagę na jasnoszarą, siegającą lekko za kolano. 

Kolaż, Sukienka jak sweter/Materiały partnera
Kolaż, Sukienka jak sweter/Materiały partnera www.instagram.com/macademiangirl

Więcej ciepłych sukienek na zimę znajdziecie tutaj:

jm

Więcej o: