Podobają Ci się kozaki "Lewej"? Mamy dla Ciebie 14 niedrogich i pięknych modeli. Już za 139 zł!

Kozaki za kolano ładnie podkreślają nogi i optycznie je wydłużają. Wiele gwiazd korzysta z tego triku, aby ich sylwetka lepiej się prezentowała. Tego typu obuwie śmiało możesz założyć do krótkich spódniczek czy sukienek.

Trend na kozaki za kolano jest z nami od zeszłej jesieni, widać, że gwiazdy dalej wybierają obuwie właśnie w tym stylu. Może warto, abyś ty również się w takie zaopatrzyła. Można je nosić na wiele sposobów i znaleźć naprawdę niedrogie modele.

Anna Lewandowska w kozakach za kolano

Anna Lewandowska świetnie prezentuje się w kozakach za kolano. Postanowiła do nich dobrać oversizową bluzę i modne okulary przeciwsłoneczne. Nasze modele kozaków są zdecydowanie tańsze niż te, które ma na sobie żona Roberta Lewandowskiego.

fot. Instagram @annalewandowskahpb/Anna Lewandowska/ modna bluza i kozaki za kolanofot. Instagram @annalewandowskahpb/Anna Lewandowska/ modna bluza i kozaki za kolano fot. Instagram @annalewandowskahpb/Anna Lewandowska/ modna bluza i kozaki za kolano fot. Instagram @annalewandowskahpb/Anna Lewandowska/ modna bluza i kozaki za kolano

Karolina Szostak w sukience khaki

Karolina Szostak świetnie prezentuje się w modnych kozakach za kolano. Wybrała je na wieczór, dlatego również i ty możesz tworzyć takie stylizacje. Świetnie sprawdzą się na imprezę lub romantyczny spacer. Dzięki nim Twoja stylizacja będzie zwracać na siebie uwagę i idealnie wpasuje się w jesienną aurę.

fot. WBF/ Karolina Szostak/ długie kozaki i sukienka khakifot. WBF/ Karolina Szostak/ długie kozaki i sukienka khaki fot. WBF/ Karolina Szostak/ długie kozaki i sukienka khaki fot. WBF/ Karolina Szostak/ długie kozaki i sukienka khaki

Modne kozaki za kolano

Jeśli nie jesteś fanką jasnych kozaków, wcale nie musisz się tym martwić. Modne są również te w ciemnych kolorach, wykonane ze skóry czy ciemnego zamszu z pewnością sprawią, że całość będzie prezentować się znakomicie. Do tego typu butów możesz śmiało założyć klasyczne jeansy lub małą czarną. Uzupełnij swoją stylizację ciekawymi dodatkami (możesz zdecydować się nawet na mocny kolor). Dzięki temu całość będzie wyglądać jesiennie i bardzo modnie.

fot. materiały partnera/ modne kozaki za kolano w ciemnych kolorachfot. materiały partnera/ modne kozaki za kolano w ciemnych kolorach fot. materiały partnera/ modne kozaki za kolano w ciemnych kolorach fot. materiały partnera/ modne kozaki za kolano w ciemnych kolorach

Jeszcze więcej modnych kozaków znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.