Tej jesieni modne są swetry maxi - im dłuższy, tym lepszy. Jeśli jeszcze nie wiesz, z czym połączyć taki element, zainspiruj się stylizacjami gwiazd. Ich swetry znaleźliśmy już za 79 złotych.
Małgorzata Rozenek wie, z czym łączyć najnowsze trendy. Jej stylizacje często są bardzo kobiece i seksowne. Poniżej postanowiła połączyć ze sobą długie kozaki za kolano i kardigan w podobnym kolorze. Nie da się ukryć, że całość prezentuje się bardzo jesiennie. Specjalnie na potrzeby artykułu zagłębiliśmy się w ofertę sklepów internetowych i wybraliśmy podobne swetry. Ceny zaczynają się już od 79,99 złotych!
Dziennikarka Kinga Rusin lubi stylizacje boho, często możemy spotkać ją w długich spódnicach czy sukienkach. Na zdjęciu widzimy ją w przepięknym i bardzo kobiecym zestawie, który składa się z długiej sukienki i kardigana, który sięga do połowy łydki. To świetne połączenie, jeśli nie chcesz rozstawać się ze swoimi ulubionymi letnimi elementami garderoby. Dodając gruby sweter na wierzch, sprawisz, że nie raz założysz taki duet jesienią. Beżowe botki ładnie wydłużą sylwetkę i sprawią, że całość stanie się lżejsza i bardziej smukła.
Modne, długie kardigany są idealną opcją, kiedy jesteś zmarzluchem. Możesz postawić na kolor szary lub ciemnozielony, który idealnie będzie pasował do niemal każdej stylizacji. Panie, które lubią stawiać na kolor, powinny wybrać coś w jesiennych odcieniach np. zgniłej zieleni lub ciemnego burgundu.
Jeszcze więcej modnych elementów na jesień znajdziesz poniżej!
Stachursky pojawił się na scenie "Lata z Radiem" i zszokował widzów. "Kto to jest?"
Mandaryna ma problemy przed "Tańcem z gwiazdami"? "Muszę okiełznać garba"
Choreografia Lesar i Zillmann zwaliła z nóg internautów. Pokazały ją na ślubie
Tak zmieniła się Iza z "Rolnik szuka żony". Nie każdy wie, że została mamą
Ujawniono, ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Szok, jaka jest różnica między nią a mężem
Fabijański korzysta z aplikacji randkowych. Wyznał, czego tam doświadczył
Influencerka z Japonii oniemiała, gdy zobaczyła to w polskim sklepie. "Szok kulturowy"
Goście przecierają oczy ze zdumienia. Ten element salonu Janiaka i Malinowskiej kradnie całe show
Bayer Full zaśpiewał w Toruniu. TV Trwam transmitowała występ na żywo