Jak ona to robi - styl Katarzyny Zielińskiej

KE
14.11.2016 08:30
zdj. Kapif

zdj. Kapif (zdj. Kapif)

Co wyróźnia styl jednej z najpopularniejszych polskich serialowych aktorek? Co najczęściej wybiera Katarzyna Zielińska i jak ubrać się w jej stylu? Sprawdźcie!

Katarzyna Zielińska niejednokrotnie znalazła się w gronie najlepiej ubranych polskich aktorek. Jej styl można uznać za bezpieczny, ale nie pozbawiony fantazji. Ma świetne wyczucie trendów, które z drugiej strony nie szufladkuje jej jako osoby ślepo z animi podążającej. Świetnie potrafi wyczuć złoty środek między klasyką i trendami, stąd modowe faux pas raczej jej się nie zdarza. Często widujemy ją na ściankach branżowych eventów czy pokazów mody. Co najczęściej nosi? Zobaczcie kilka przykładów, które wyróżniają styl popularnej aktorki serialowej.

Dziewczęcy urok

zdj. KAPiFzdj. KAPiF zdj. KAPiF zdj. KAPiF

Mimo iż Kasia jest dojrzałą kobietą, w niezwykle subtelny sposób potrafi przenieść dziewczęcy urok do swoich stylizacji. Najlepszym przykładem jest pierwsza spośród wyróżnionych przez nas stylizacji. Aktorka do bazy kozaki i czarno-biała sukienka wybrała cukierkowy, luźny płaszczyk. Dzięki fasonowi i stonowanej bazie całość wcale nie wypadła infantylnie, chociaż przyznamy, że to dość ryzykowny zabieg. Ale jak najbardziej opłacało się!

Seksapil na ściance

zdj. KAPiFzdj. KAPiF zdj. KAPiF zdj. KAPiF

Aktorka dobrze wie, jak podkreślić swoje atuty i pobudzić wyobraźnie bez nadmiernego epatowania golizną. Nienaganną figurę podkreśla świetnie skrojonymi fasonami i obcisłymi modelami ubrań. Podkreślić trzeba, że fryzura, jaką od lat nosi Kasia stała się jej znakiem rozpoznawczym i nie każdemu by pasowała. W połączeniu z idealnie dopasowanymi ubraniami, tworzą bardzo zadziorny, seksowny zestaw w stylu femme fatale.

Z trendami za pan brat

zdj. KAPiFzdj. KAPiF zdj. KAPiF zdj. KAPiF

Kasia ma świetne wyczucie trendów, jednak daleko jej od fashion victim. Do najpopularniejszej w tym sezonie kurtki typu bomber wybrała rozkloszowaną, skórzaną spódnicę. Do tego tonująca całość koszula w jasnym odcieniu i dopasowane do niej kolorystycznie szpilki. Wygodnie, na luzie, a zarazem bardzo kobieco - wielki plus za polot!

Więcej o: