Natalia Klimas, polska aktorka przed laty miała szansę poznać Blake Lively. Polska aktorka wcieliła się w epizodyczną rolę, miała okazję poznać się z czołowymi aktorkami i aktorami, których serial był przepustką do wielkiej kariery. O współpracy z amerykańską gwiazdą na planie "Plotkary" opowiedziała w najnowszym odcinku podcastu "Polecony w WWA". Jaka tak naprawdę jest gwiazda Hollywood poza kamerami?
Natalia Klimas ukończyła prestiżową szkołę aktorską Lee Strasberga, jednak mimo udziału w znanych produkcjach hollywoodzkich, nie udało jej się osiągnąć przełomowego sukcesu. Postanowiła więc wrócić do Polski, jednak i tutaj nie zdołała zdobyć większego uznania w branży filmowej. Ma jednak na swoim koncie rolę, której wielu może szczerze pozazdrościć. W przeszłości mogliśmy zobaczyć ją gościnnie m.in. w cieszącym się ogromną popularnością serialu "Plotkara". Choć rola Klimas była niewielka, udało jej się spędzić na planie wystarczająco dużo czasu, aby móc sobie wyrobić zdanie na temat jednej z głównych aktorek produkcji - Blake Lively, która grała w serialu główną rolę, pochodzącą z bogatego domu Serena van der Woodsen, przyjaciółkę Blair Waldorf.
Okazuje się, że Klimas dobrze wspomina pracę z Lively. - Blake jest taka, jak myślisz - jest zabawna. Zaśmiewała się z tego, że zjadła dwa burrito, a zaraz ma scenę w obcisłej cekinowej sukience, że może nie powinna była tego zrobić. Dusza towarzystwa, słodka, śmieszna - wspomniała w podcaście "Polecony z WWA". Następnie aktorka ujawniła kilka szczegółów zza kulis "Plotkary". - Oni strasznie lali z tego scenariusza na tym planie, że to jest taki cheesy (tandentny, kiczowaty - przyp. red). Blake opowiadała któremuś z aktorów, o czym jest ta scena, którą będziemy grać, że 'ha ha ha', ogólnie polewka. Więc oni raczej sobie drwili mocno, ale wyniosło ich to na szczyty - dostrzegła Klimas. ZOBACZ TEŻ: Pracowały z Blake Lively na planie "Plotkary". "Bałam się na nią patrzeć"
Burza w sieci po występie dziesięciolatka w "Mam talent!". "Nie powinno się tego robić dzieciom"
Donald Tusk odwiedził Koreę. Ekspertka jasno o jego zachowaniu na lotnisku
Julia Wieniawa w odważnej stylizacji. Ekspert nie ma wątpliwości
Szelągowska urządza mieszkania innych, a tak wygląda jej dom na Warmii. Spójrzcie na salon
Damięcka znów uderza. Wymowna grafika o Węgrzech i "zakazach"
Tajner mówi o powodach rozwodu z Wiśniewskim. "Miał duże kłopoty"
Stanowski zabrał żonę na "Taniec z gwiazdami". Pojawiła się też gwiazda "Rodziny zastępczej"
Fryzjer komentuje siwe włosy Niemen. Ależ słowa
Kabareciarze wyśmiewają kiełbasę Dudy i snusy Nawrockiego. Nie oszczędzili pierwszej damy. W komentarzach burza