Podczas finału "Tańca z gwiazdami" sporo się działo. Widzowie mieli okazję ponownie zobaczyć na parkiecie wszystkich uczestników 15. edycji. Kryształowa Kula tym razem powędrowała do Vanessy Aleksander, która tańczyła razem z Michałem Bartkiewiczem. Drugie miejsce należy do Julii Żugaj, a podium zamknął Maciej Zakościelny. Na scenie zaśpiewała Maryla Rodowicz w duecie z Roksaną Węgiel. Pojawiła się również Edyta Górniak, a występowi przyglądała się Doda i po ekspresji można odnieść wrażenie, że jej się podobało. Panie zdecydowały się nawet na okazanie sobie ciepłych uczuć i wpadły sobie w ramiona. Ujawniono też pierwszą uczestniczkę kolejnej edycji, a została nią Blanka. Na tym nie koniec. Doszło również do przykrej sytuacji. Jak się okazało Vanessa Aleksander była w tak wielkich emocjach, że wymagała interwencji sanitariusza. Do aktorki wezwano karetkę.
Vanessa Aleksander i Michał Bartkiewicz zachwycili jurorów już w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami", a ich debiut na parkiecie został oceniony na cztery dziesiątki. Aktorka nie ukrywała, że w programie dawała z siebie wszystko. Wyszło również na jaw, że tańczyła z kontuzją nogi, ale nie powstrzymało to jej przed zgarnięciem Kryształowej Kuli.
Po ogłoszeniu wyników uczestniczka nie kryła wzruszenia i łez. Jak się okazało, nie była w stanie udzielać wywiadów, gdyż zasłabła i wymagała interwencji medycznej. Początkowo pomocy udzielił jej obecny na planie sanitariusz, jednak zdecydowano wezwać karetkę. Jak przekazał "Fakt", ze wstępnych informacji wynika, że aktorka zasłabła ze względu na emocje oraz silne leki, które zażywała z uwagi na kontuzję nogi. Nie odjechała jednak karetką do szpitala, a studio Polsatu miała opuścić tylnym wyjściem po pierwszej w nocy. "Fakt" miał okazję porozmawiać z programowym partnerem aktorki. Michał Bartkiewicz wyjawił powód zasłabnięcia Vanessy. Podkreślił, że ta mimo poważnej kontuzji nie zrezygnowała z rywalizacji, jednak musiała przyjąć silne środki przeciwbólowe. Po zakończeniu programu ból miał być na tyle silny, że aktorka prawie zemdlała. Mamy nadzieję, że Vanessa szybko wróci do pełnego zdrowia.
Doda tym razem nie zaprezentowała się na scenie. Można ją było dostrzec siedzącą na widowni obok Edwarda Miszczaka. Mimo wygranej Vanessy Aleksander, występ Macieja Zakościelnego i Sary Janickiej wywołał spore poruszenie. Freestyle aktora tak bardzo spodobał się jurorom, że po wykonaniu ostatnich kroków na parkiecie wstali i głośno bili brawa. Na tym nie koniec. Wszystkim odebrało mowę ze wzruszenia. Łzy ocierała nawet wzruszona Doda.
Marcin Gortat powitał na świecie dziecko. Zdradził płeć i oryginalne imię
Burza wokół udziału Komarnickiej w "Tańcu z gwiazdami". "Gdzie tu jest sprawiedliwość?"
Gortat ma starszą od siebie żonę. Koszykarz wygadał się, ile lat ich dzieli
Krzysztof Stanowski był w klubie go-go. Wyjaśnił nam, co tam robił
Kaczorowska zamieszkała z Rogacewiczem w nowym domu. Teraz chwali się łazienką
Jedno zdanie, które zmieniło wszystko. Gonera po latach ujawnił prawdę ws. kryzysu bezdomności. Szok
Wielkie emocje po odcinku "The Voice Senior". Lawina komentarzy
To w nim była zakochana Lewandowska, zanim poznała Roberta. Wiadomo, czym się zajmuje
Barbara Nowacka pojawiła się na studniówce. Niebywałe, co się wydarzyło