Dziennikarka TVN miała wypadek. Pokazała zdjęcie ze szpitala. Ostrzega innych

Dziennikarka TVN Katarzyna Górniak miała wypadek podczas jazdy konnej. Teraz ostrzega swoich obserwatorów na Instagramie.

Katarzyna Górniak związana jest ze stacją TVN i TVN24 od 2015 roku. Dziennikarka doznała urazu podczas jazdy konnej, o czym opowiedziała na profilu na Instagramie. Zaapelowała do swoich obserwatorów.

Zobacz wideo Orman o wypadku w Albanii. Groził jej paraliż

Katarzyna Górniak miała wypadek podczas jazdy konnej. "Nie ma mnie od paru dni i nie będzie jeszcze parę tygodni"

Katarzyna Górniak pokazała dwa zdjęcia - na pierwszym z nich siedzi na koniu, na drugim sfotografowała siebie na szpitalnym łóżku. "1. Końskie wzloty/2. Końskie upadki. Nie ma mnie od paru dni i nie będzie jeszcze parę tygodni. Kilka dzwonów mam już w swoim jeździeckim CV, ale ten, daję słowo, jest moim numerem jeden" - napisała. Dziennikarka nie ukrywa, że to dla niej trudny czas. "Aktualnie odkrywam więc, jak złożoną czynnością jest takie tam, wstanie z łóżka i piszę rozprawkę pod tytułem: 'Czemu sport to nie zawsze zdrowie? Uzasadnij przykładami'" - dodała

Wam radzę: noście kask, zawsze. A na konia: także kamizelkę. I doceńcie ciężką pracę ludzi na SOR-ach. Po treningu w Warszawie wylądowałam na Szaserów i chylę czoła, jak sprawnie i profesjonalnie działa tamtejsza ekipa. Panują nad chaosem znacznie lepiej niż ja nad koniem ten jeden, pechowy raz

- zwróciła się do obserwatorów.

Pod wpisem nie zabrakło słów wsparcia od obserwatorów, a także kolegów i koleżanek z TVN. "Jesteś bardzo dzielna! Zdrówka!" - napisał Michał Tracz. "Wytrwałości! Zdrowia" - życzyła Maja Wójcikowska. Zdjęcie ze szpitala dziennikarki znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Kim jest Katarzyna Górniak?

Katarzyna Górniak jest reporterką "Faktów" TVN i specjalizuje się w tematyce społecznej oraz społeczno-politycznej. Zadebiutowała głośnym reportażem na temat pracy nadmorskich smażalni. Po nim prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie, a lokale zaczęły być szerzej kontrolowane przez sanepid. W 2021 roku za reportaż "Tygrysy na granicy" na temat nielegalnego handlu dzikimi zwierzętami zdobyła dwie główne nagrody na międzynarodowym festiwalu World Media Festival w Hamburgu. Za reportaż "Taka twoja uroda" na temat endometriozy, który przygotowała razem z Magdą Łucyan, zdobyła na tym samym festiwalu złotą nagrodę w kategorii "dokument", w subkategorii: "zdrowie i medycyna".

Jeździsz konno?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.