Tak kibicowały gwiazdy. Koterski pojechał do Berlina, a Bardowska wypatrywała męża na trybunach

Za nami kolejny mecz Polaków na Euro 2024. Zobaczcie, jak celebryci kibicowali reprezentacji naszego kraju.

Trwa Euro 2024. Reprezentacja Polski ma już za sobą "mecz otwarcia" podczas którego drużyna Michała Probierza przegrała z Holandią 1:2. Tym razem zagrali na Olympiastadion w Berlinie z Austrią. Był to "mecz o wszystko". Niestety przegraliśmy 1:3. Z tak ważnym spotkaniem na boisku wiążą się ogromne emocje kibiców. Wsparcie dla polskiej drużyny okazali też celebryci, którzy w tak ważnym dniu nie zapomnieli o kibicowaniu narodowe drużynie. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin o przerażającej sytuacji, jaka przydarzyła się jej na lotnisku

Anna Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" wypatrywała męża na trybunach

Anna i Grzegorz Bardowscy to małżeństwo "Rolnik szuka żony". Jeszcze podczas trwania programu zrodziło się między nimi uczucie. Para w 2016 roku stanęła na ślubnym kobiercu i dziś wiedzie szczęśliwe życie rodzinne i wychowuje dwoje dzieci, Jasia i Liwię. Anna Bardowska dzięki udziałowi w matrymonialnym show TVP1 zyskała popularność w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 319 tysięcy internautów. Bardowska wraz z rodziną pochwaliła się w sieci, jak kibicuje polskiej reprezentacji. Influencerka założyła wianek w narodowych barwach. Dzieci pary także przygotowały się na ten wyjątkowy dzień. Jak się okazuje, Grzegorz Bardowski tego dnia zdecydował się oglądać mecz na żywo i wybrał się do Berlina. Zdjęcia opublikowane przez Annę Bardowską znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Oglądacie? My kibicujemy i wypatrujemy Grzegorza Bardowskiego na trybunach

- napisała żona rolnika

Misiek Koterski pojechał kibicować Polakom do Berlina. "Tylko zwycięstwo"

Na mecz Polaków do Berlina wybrał się także Misiek Koterski. Aktor opublikował zdjęcie ze stadionu w koszulce w narodowych barwach. Na mecz wybrał się z przyjacielem. "Polska! Biało- Czerwoni. Duma. Tylko zwycięstwo. Wygramy! Wygramy!" - napisał na Instagramie. U aktora ostatnio spor zmian w życiu. Kotreski niedawno spełnił marzenie i pochwalił się nowym domem z widokiem na jezioro. "Bóg jest wielki, a jego plany wobec człowieka są nieprzewidywalne, ale dzięki niemu wszystko jest możliwe" - skwitował aktor. Zdjęcie Koterskiego i innych gwiazd kibicującym Polakom znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.