Córka Cruise'a i Holmes zachwyciła na balu maturalnym. Wygląda jak kopia matki

Suri Cruise skończyła 18 lat! Nastolatkę sfotografowano na balu maturalnym, który odbywał się w Nowym Jorku. Podobna do mamy?

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes jest już pełnoletnia. Gdy 18 lat temu Suri przyszła na świat, media rozpływały się nad "idealną" rodziną z Hollywood. Pierwsze problemy zaczęły pojawiać się kilka lat po głośnej sesji zakochanych dla "Vanity Fair". To właśnie tam w 2006 roku para po raz pierwszy pokazała swoją pociechę. Oficjalne wieści o kryzysie spłynęły w 2012 roku. Katie Holmes wniosła o rozwód. Sprawa szybko się zakończyła, a aktorka dostała całkowitą opiekę nad Suri. Media z kolei donosiły, że Tom przestał spotykać się ze swoją córką. Suri przez ten czas zdążyła wyrosnąć na piękną kobietę. Jej najnowsze zdjęcia znajdziecie poniżej. 

Zobacz wideo Tom Cruise zaskakuje. Na taką odwagę stać tylko nielicznych [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Suri Cruise wygląda jak sobowtór Katie Holmes. Obok niej elegancki młodzieniec 

Córka aktorskiej pary została sfotografowana przed Ascent Lounge, gdzie rozmawiała z przyjaciółmi. Suri miała na sobie barwną i wzorzystą sukienkę na ramiączkach. Do tego założyła złote buty bez palców na obcasie. Sporo uwagi skradł ogromny pierścień na wskazującym palcu. Młoda Cruise nie rozstawała się na krok ze swoją fikuśną torebką i... partnerem, który towarzyszył jej podczas całego spotkania. Młodzieniec postawił na klasyczny garnitur, a zagraniczne media zwróciły uwagę, że studniówkowy kolega jest bardzo podobny do ojca Suri. Zgadzacie się z tą opinią? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu. 

 

Katie Holmes miała nietypową umowę z Tomem Cruise'em. Musiała rodzić w ciszy 

Relacja Toma i Katie budziła w mediach sporo wątpliwości. Nie od dziś wiadomo, że Cruise jest członkiem kościoła scjentologicznego, do którego swoją drogą należy wiele gwiazd Hollywood. Fani wielokrotnie zwracali uwagę, że Holmes może być pod silnym wpływem swojego męża, ale informacja, która wyszła po latach, wszystkich zszokowała. Zgodnie ze scjentologią, rodząca kobieta nie może krzyczeć, jęczeć i mówić. Nie można również podać rodzącej żadnych leków znieczulających, ponieważ według wyznawców, może to źle wpłynąć na dziecko. Katie musiała zatem powstrzymać się od jakichkolwiek emocji i rodzić w milczeniu. ZOBACZ TEŻ: Nieretuszowany tors Toma Cruise'a pod lupą chirurga plastycznego. Dopatrzył się jednego

Partner Suri faktycznie jest podobny do Toma?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.