Aleksandra Żebrowska zrobiła mężowi urodzinowe zdjęcie. Oczywiście nie jest w pełni ubrany

Aleksandra Żebrowska wstawiła urodzinowe zdjęcie swojego męża na Instagram. Jak można łatwo się domyśleć, Michał Żebrowski na fotografii nie był zbytnio ubrany. Internautki wpadły w zachwyt.

Michał Żebrowski to z całą pewnością jeden z najznamienitszych polskich aktorów. Przez lata swojej kariery grał u Wajdy, Hoffmana, Holland i Piekorz, a listę jego udanych kreacji filmowych jest naprawdę imponująca. Żebrowski jest także kierownikiem i współwłaścicielem warszawskiego Teatru 6. Piętro, który ma siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki. Show-biznesowo aktor żyje jednak ostatnio w cieniu swojej żony, która bardzo prężnie działa w mediach społecznościowych, przełamując kolejne tabu. Bez ogródek mówi o trudach macierzyństwa i chętnie dzieli się roznegliżowanymi zdjęciami. Z okazji urodzin męża także wstawiła wymowny post.

Zobacz wideo Zapendowska o słowach Górniak. Twierdzi, że były bezczelne

Żebrowska pokazała męża w szlafroku. Wszystko przy okazji urodzin. "Urodzinowe ciacho"

Aleksandrę Żebrowską na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy użytkowników. Żona Michała Żebrowskiego chętnie dzieli się swoją codziennością. Zdjęcie karmiącej Żebrowskiej siedzącej na sedesie wywołało sporo kontrowersji. Influencerka znalazła jednak też zwolenników swojego kontentu. Być może należy do nich także Michał Żebrowski. Filmowy Tadeusz Soplica dał się sfotografować ukochanej w szlafroku, z odsłoniętą klatą, kubkiem kawy i kawałkiem ciasta w dłoni. "Urodzinowe ciacho" - podpisała fotografię Ola Żebrowska. Dodajmy, że Michał Żebrowski 17 czerwca skończył 52 lata. 

 

Fanki zachwycone porannym Żebrowskim. "Ale bym nakruszyła w całym łóżku"

Pod postem Żebrowskiej pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautek, które dołączały się do życzeń dla Michała Żebrowskiego. "W imieniu kobiet, dziękujemy", "Ale bym nakruszyła w całym łóżku", "Seta dla ciacha", "I znowu będą mieli używanie, że półnagi, że w szlafroku, że klata na wierzchu, najlepszego dla piernika Michała" - czytamy w komentarzach. "Żebrowski jest jak wino. Im starszy, tym lepszy" - zauważyła jedna z internautek. 

Dodajmy, że Michał i Aleksandra Żebrowscy są małżeństwem od 2009 roku. Żona aktora jest od niego młodsza o 15 lat. Wspólnie wychowują czwórkę swoich dzieci: synów Franciszka, Henryka i Feliksa oraz córkę Łucję. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.