Michał Probierz ma na koncie dwa małżeństwa. Obecną żonę poznał w restauracji. "Jesteśmy przeciwieństwami"

Michał Probierz cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Ciekawość budzi nie tylko jego życie zawodowe, ale również prywatne. Co wiadomo o rodzinie trenera?

Michał Probierz trenuje reprezentację Polski w piłce nożnej od 2023 roku. To pod jego wodzą nasi piłkarze zapewnili sobie awans na odbywające się obecnie mistrzostwa Europy. Selekcjoner kadry budzi zainteresowanie mediów nie tylko ze względu na swoje zawodowe dokonania. Fani są ciekawi również życia prywatnego trenera. Okazuje się, że Probierz dwa razy stawał na ślubnym kobiercu. Kim jest jego druga żona?

Zobacz wideo Michał Probierz: Golf i gotowanie, nawet jak nie wychodzą, to sprawiają przyjemność

Michał Probierz dwa razy stawał na ślubnym kobiercu. Obecną żonę poznał przypadkiem. "Trafialiśmy na siebie"

O życiu prywatnym Michała Probierza niewiele wiadomo. Selekcjoner był dwukrotnie żonaty. Swoją obecną ukochaną, Martę, poznał w restauracji. Trener nie od razu odważył się jednak zaczepić przyszłą żonę. "Mieliśmy okazję przebywać w tej samej restauracji, a jeszcze tego samego dnia aż trzy razy przypadkiem trafialiśmy na siebie, nie zamieniając słowa. Kolejnym razem zagadnąłem, zaczęliśmy się spotykać, jesteśmy razem i jesteśmy… przeciwieństwami. Inne punkty widzenia wcale nie muszą być przeszkodą, aby pasować do siebie jak połówki jabłka" - wspominał cytowany przez portal Viva.pl. Probierz i jego wybranka rzadko pojawiają się razem na salonach. W 2016 roku na świat przyszedł syn pary, Henryk.

Dużo dała mi praca selekcjonera. Częściej mam wolne. Mogę więcej czasu poświęcić dziecku. Inaczej postrzegam świat i niektóre sprawy z nim związane

- zdradził w rozmowie z serwisem Weszło.pl. Z informacji dostępnych w sieci wynika, że selekcjoner polskiej kadry ma też dwóch dorosłych synów z poprzedniego małżeństwa. Od kilku lat jest również dziadkiem.

Meczowa stylizacja Michała Probierza zebrała mnóstwo komplementów. Ekspert ocenia

Michał Probierz podczas pierwszego meczu naszej kadry na Euro 2024 zaprezentował się naprawdę elegancko. Selekcjoner reprezentacji Polski miał na sobie beżowy garnitur oraz kamizelkę w kratę. Stylizację uzupełniały brązowe buty oraz granatowy krawat. Strój trenera zachwycił nie tylko zagranicznych internautów. Michał Musiał, stylista i modowy ekspert, również pozytywnie ocenił selekcjonera. "Michał Probierz prezentował się naprawdę elegancko i trzeba przyznać, że wypadł doskonale. Patrząc na jego stylizację, trudno do czegokolwiek się przyczepić (...) Jest elegancko, aczkolwiek absolutnie nie nudno" - stwierdził.

Jak oceniasz Michała Probierza jako selekcjonera reprezentacji Polski?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.