Piotr Grabowski jest ojcem znanej aktorki. Znacie ją z "Belfra" i "Na dobre i na złe"

Niewiele osób wie, że córka Piotra Grabowskiego również jest aktorką. Z pewnością oglądaliście produkcje z jej udziałem. Na koncie ma wiele ról.

Piotr Grabowski w każdej rozmowie podkreśla, że jego relacja z córką jest jedyna w swoim rodzaju. "Zawsze byliśmy partnerami, to jest dla mnie niezwykle ważne i cenne. Jest to mój największy przyjaciel, z którym mogę o wszystkim rozmawiać. Dzielić się już teraz jak z dorosłą kobietą" - opowiadał swego czasu w "Demakijażu". Aktor przyznał również, że świetnie dogaduje się z Aleksandrą na polu zawodowym. Zawsze sobie pomagają i doradzają w istotnych kwestiach, które mają wpływ na ich kariery. W jakich produkcjach mogliście zobaczyć młodą Grabowską? Zdjęcia aktorki znajdziecie w galerii na górze strony. Podobna do ojca?

Zobacz wideo Anna Dereszowska ze swoim tatą w "Starsza pani musi fiknąć"

Aleksandra Grabowska ma za sobą udział w wielu znanych produkcjach 

Na wstępie warto powiedzieć, że córka Grabowskiego jest również scenografką. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W wielu wywiadach podkreślała, że praca w teatrze jest dla niej równie ważna jak praca na planach filmowych. Młoda Grabowska debiutowała w serialu "Julia", który cieszył się sporą popularnością. Później mogliśmy zobaczyć ją w "Drugiej szansie" oraz w "Na dobre i na złe", gdzie wcieliła się w postać Glorii. Aktorka najcieplej wspomina rolę w "Belfrze", ponieważ to właśnie wtedy zrozumiała, że chciałaby pójść w ślady ojca.

Aleksandra Grabowska jest w związku z innym znanym aktorem. Niedawno przeżył ogromną tragedię

Partnerem Grabowskiej jest Mateusz Bieryt. Fani z pewnością kojarzą go z takich produkcji jak: "Listy do M. 2", "Planeta singli", "Ślepnąc od świateł", "Osiecka" i  "Tajemnica zawodowa". Przez dłuższą chwilę  wcielał się także w postać stażysty Konstantego Molendy w serialu "O mnie się nie martw". Jakiś czas temu Bieryt przeżył ogromną tragedię. Doszczętnie spłonął jego rodzinny dom. "Wraz z nim wszystkie rzeczy, ubrania, przedmioty użytku codziennego, pamiątki rodzinne, zdjęcia, instrumenty. Nie ocalało prawie nic. Ten dom był dorobkiem życia moich rodziców" - pisał Bieryt. Aktor zorganizował zbiórkę, której celem było zebranie 400 tys. złotych. Akcja nadal trwa. ZOBACZ TEŻ: Anna Dereszowska związała się z żonatym aktorem. Drogo ją to kosztowało. "Ewidentne kłamstwa"

Aleksandra Grabowska i Mateusz BierytAleksandra Grabowska i Mateusz Bieryt Fot.@mateuszbieryt/ Instagram

Który serial z Grabowską lubicie najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.