Tak mieszka Katarzyna Kołeczek z "M jak miłość". Wnętrza robią wrażenie. Jest stylowo i przytulnie

Katarzyna Kołeczek znana jest przede wszystkim z "M jak miłość". Aktorka razem z rodziną mieszka w Warszawie i może pochwalić się pięknie urządzonym mieszkaniem, które chętnie pokazuje w sieci.

Katarzyna Kołeczek jest aktorką. Występuje zarówno na deskach teatru, jak i w produkcjach telewizyjnych. Związana jest m.in. z Teatrem Polonia i  Och Teatrem. Oprócz tego widzowie mieli okazję oglądać ją w "Barwach szczęścia" czy "Na Wspólnej". Swoje wokalne umiejętności miała również okazję zaprezentować w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Obecnie jednak z pewnością największą popularność przynosi jej rola Jagody w serialu "M jak miłość". Oprócz tego aktywnie działa w sieci, gdzie chętnie dzieli się codziennością. Zastanawialiście się kiedyś jak mieszka? Przeglądając jej publikacje, można natknąć się na kilka kadrów z domowego zacisza. Jest na czym zawiesić oko.

Zobacz wideo Edyta Golec o domu w Beskidzie. "Wymarzyłam go sobie".

Tak mieszka Katarzyna Kołeczek z "M jak miłość". Te wnętrza robią niezmierne wrażenie 

Prywatnie Katarzyna Kołeczek związana jest z Przemysławem Rudzkim, dziennikarzem sportowym. Para jest zaręczona i wychowuje wspólnie sześcioletnią córkę Mariannę. Rodzina mieszka w mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli. Cztery ściany aktorki wydają się być bardzo przytulne. Niemalże w każdym pomieszczeniu panuje jasna kolorystyka. W kuchni możemy zobaczyć białe meble, które przełamane są drewnianym blatem i czarnymi dodatkami. W salonie główną uwagę zwraca ściana z białych cegieł, na której wisi telewizor. Naprzeciwko znajduje się obszerna szara kanapa, która wprost zachęca do tego, aby na niej usiąść i odpocząć. W tym samym pomieszczeniu znajduje się również duży drewniany stół. Nie brakuje też różnorodnych dodatków. Opisywane kadry ze stylowego mieszkania Katarzyny Kołeczek możecie obejrzeć w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Łazienka została urządzona klasycznie. Możemy w niej znaleźć zarówno białe, jak i drewniane elementy. Uwagę przykuwa natomiast mała mozaika ułożona na jednej ze ścian. W wolnych chwilach aktorka może również korzystać z przestrzeni na zewnątrz. Do swojej dyspozycji ma taras, na którym w jednej części stoją meble ogrodowe, a w drugiej zasadzona jest zielona trawa. Trzeba przyznać, że całe mieszkanie aktorki urządzone jest klasycznie i bardzo przytulnie. ZOBACZ TEŻ: Luksusowy dom Małgorzaty Kożuchowskiej jest pełen oryginalnych rozwiązań. W łazience grzejnik jak rzeźba.

Katarzyna KołeczekKatarzyna Kołeczek Fot. KAPiF.pl

Który styl urządzenia wnętrz lubisz najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.