Andrzej Duda przy urnie zaskoczył strojem. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy

Andrzej Duda oddał już głos w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Prezydent nie głosował jednak z Warszawy, a swoj głos oddał w lokalu wyborczym w Ostrowie Wielkopolskim. Przy okazji można go było zobaczyć w niezobowiązującej stylizacji.

Trwają wybory do Parlamentu Europejskiego, podczas których wybieranych jest 53 europosłów spośród 1019 kandydatów. Głosowanie potrwa do godziny 21. To już trzeci raz w ciągu dziewięciu miesięcy, kiedy mamy możliwość wybrania się do lokali wyborczych. Jak możemy przeczytać na stronie Parlamentu Europejskiego, pierwszy zestaw krajowych danych szacunkowych zostanie opublikowany w niedzielę 9 czerwca około godz. 18.15. Podczas nocy wyborczej europarlament będzie publikował kolejne prognozy. Ostatnia z nich ma się pojawić w poniedziałek 10 czerwca około godziny pierwszej. W poniedziałek o godzinie 11 służby prasowe Parlamentu Europejskiego zorganizują briefing dla mediów, podczas którego poznamy wstępne wyniki wyborów.

Zobacz wideo Co mu przekazały?

Andrzej Duda przy urnie. W takim wydaniu prezydenta jeszcze nie widzieliście 

Prezydent zagłosował w komisji wyborczej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej przy ul. Partyzanckiej 15 w Ostrowie Wielkopolskim. Andrzej Duda chętnie pozował do zdjęć przy urnie. Zazwyczaj można oglądać prezydenta w granatowych bądź czarnych garniturach. Tym razem Duda postanowił coś zmienić i zdecydował się na kraciastą marynarkę, którą zestawił z błękitną koszulą wpuszczoną w beżowe spodnie. Do tego założył mokasyny, które idealnie sprawdzają się latem. Prezydent zaskoczył wyczuciem stylu. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Nie tylko Andrzej Duda oddał głos w wyborach do Europarlamentu. Oni też już są po 

Andrzej Duda nie jest jedynym politykiem, który z dumą pozował przy urnie wyborczej. Donald Tusk także został sfotografowany podczas oddawania głosu. "Złych polityków wybierają dobrzy obywatele, którzy zostają w domach" - zachęcił do głosowania premier na portalu X. Rafał Trzaskowski także zameldował się przy urnie. Borys Budka, pełniący do niedawna funkcję ministra aktywów państwowych, opublikował z kolei na portalu X zdjęcie z komisji wyborczej, do której udał się wraz z rodziną. 

Zaskoczyła cię niezobowiązująca stylizacja Andrzeja Dudy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.