Maurycy Popiel zaliczany jest do aktorów młodego pokolenia. Coraz częściej możemy go oglądać w głośnych produkcjach. Widzowie mogą go kojarzyć w występu w filmie wojennym "Miasto 44" czy w "Filipie". Jednak to rola Olka Chodakowskiego w "M jak miłość" sprawiła, że Popiel zyskał sporą popularność. Okazuje się, że na planie polskiej telenoweli o Mostowiakach aktor może liczyć na wsparcie żony.
Olek Chodakowski pojawił się w serialu o losach rodziny Mostowiaków w 2014 roku. To właśnie rola zaginionego syna Chodakowskich sprawiła, że Popiel zyskał sporą popularność i od tego czasu można było zobaczyć go w wielu polskich produkcjach. Co ciekawe, na planie serialu aktor spotyka swoją żonę, która również gra w "M jak miłość". Izabela Warykiewicz wciela się w rolę Beaty, która to jest przyrodnią siostrą Marzenki (Olga Szomańska). Małżonkowie co jakiś czas dzielą się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Ich prywatne zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Para zdecydowała się na ślub w 2021 roku. Aktorka jest od męża starsza o sześć lat, a jak wyznał kiedyś Popiel, poznali się jeszcze za czasów studiów.
Poznaliśmy się na studiach w krakowskiej PWST. Nieprawdą jest, że nasze uczucie narodziło się na planie "M jak miłość". Ale to, że jesteśmy nierozłączną parą, jest jak najbardziej prawdziwe
- wyjawił aktor w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".
Co ciekawe, na planie serialu poznali się Krystian Wieczorek, który od lat gra Andrzeja Budzyńskiego, i Maria Szafirska, której przygoda z "M jak miłość" skończyła się dość szybko. Para zdecydowała się na ślub w 2016 roku, a dzieli ich 17 lat. Dogadują się jednak świetnie, a aktor od razu miał przeczucie, że "to jest ta osoba". W produkcji można również zobaczyć Bartłomieja Nowosielskiego, który przeszedł sporą metamorfozę i schudł kilkadziesiąt kilogramów. Aktor wciela się w Tadeusza Kiemlicza - sąsiada Mostowiaków. Na planie serialu nie czuje się jednak samotnie, bo może tam spotkać żonę - Ewelinę Kudeń-Nowosielskiej, która odgrywa wyrodną matkę, Weronikę. Należy zaznaczyć, że angaż w "M jak miłość" otrzymała także ich córka, Hania, która jest serialową Polą.
Kucharz prezydenta ujawnił ulubione danie Nawrockiego. "Kocha wszystko, co związane z..."
Polityczny apel Jeżowskiej na koncercie Polsatu. Uderzyła w Nawrockiego na wizji
Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przemówił po finale. Mocny wpis zniknął po kilku minutach
Rzadko można ich spotkać. Tak Pawlicki i Więdłocha wyglądali po opuszczeniu studia TVN
Brzoska wraca do konfliktu z Metą. Gigant może zapłacić olbrzymie kary
Racewicz olśniła, Brodzik z nieoczywistym dodatkiem. Tomaszewska postawiła na klasykę
Emocjonalna reakcja Weroniki w finale "Rolnik szuka żony". "Ciężko się to ogląda"
Zborowska pokazała, jak udekorowała choinkę. Jeden szczegół chwyta za serce
Już wszystko jasne. Które pary przetrwały w 12. edycji "Rolnik szuka żony"?