Laluna cierpi po operacji zmniejszenia żołądka. Teraz przestrzega fanów. "Muszę dużo płacić za ten błąd"

Laluna kilka miesięcy temu poddała się operacji bariatrycznej. Teraz tego żałuje. W najnowszej publikacji poinformowała o swoim stanie zdrowia i przestrzegła fanów.

Katarzyna Alexander zwana jako Laluna Unique zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Odkąd show zniknęło z anteny, celebrytka kontynuuje swoją karierę w formacie "Diabelnie boskie" na antenie stacji TTV. Laluna znana jest z zamiłowania do medycyny estetycznej i nieustannie próbuje dopasować się do panujących obecnie kanonów piękna. Otwarcie przyznaje też, że poddawała się zabiegom w Turcji. Kilka miesięcy temu celebrytka zdecydowała się na operację bariatryczną, która miała jej pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Już kilka tygodniu po opuszczeniu szpitala zaczęła skarżyć się na silne bóle. Jak się okazało, był to dopiero początek jej problemów. 

Zobacz wideo Gwiazda lat 90. jest poważnie chora. Wykryto u niej stwardnienie rozsiane [WYWIAD PLOTKA]

Laluna o swoim stanie zdrowia po operacji. "Jeden z najtrudniejszych momentów życia"

Laluna odwiedziła niedawno szpital w związku z problemami ze zdrowiem, z którymi boryka się od jakiegoś czasu. Celebrytka zwróciła się do swoich fanów za pośrednictwem Instagrama i opowiedziała o tym, czego doświadczyła po tym, jak poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Jak przyznała, jej życie nie jest już takie samo i walczy, aby jej stan się polepszył. Więcej zdjęć celebrytki znajdziecie w galerii na górze strony.

Może i nie widać, ale to dla mnie jeden z najtrudniejszych momentów w życiu. Od momentu poddania się operacji bariatrycznej, moje życie nie jest już takie same, ale nie poddajemy się. Walczę o to, aby było lepiej

- napisała na Instagramie.

Laluna ma problemy zdrowotne po operacji zmniejszenia żołądka. 'Ciężko'Laluna ma problemy zdrowotne po operacji zmniejszenia żołądka. 'Ciężko' Laluna ma problemy zdrowotne po operacji zmniejszenia żołądka. 'Ciężko', fot. TTV

Laluna zwróciła się z apelem do fanów. "Nigdy nie podejmuje tej decyzji pochopnie"

W dalszej części wpisu Laluna przyznała, że przez operację musiała zrezygnować z wielu projektów i jej plany zawodowe stanęły w miejscu. Przestrzegła także swoich fanów, aby nigdy nie podejmowali decyzji o tak poważnej operacji bez głębszej refleksji. Jak sama przyznała, popełniła ten błąd i teraz ponosi bolesne konsekwencje.

Na pewno bardzo dużo moich planów poszło w odstawkę. Mam nadzieję, że nie na długi czas i że jak najszybciej wrócę do gry, aby dalej cieszyć się życiem, bo przede mną jeszcze wiele celów do zrealizowania. (...) Nigdy nie podejmuj decyzji szybko i pochopnie. To był mój błąd, za który teraz muszę dużo płacić

- podsumowała Laluna. Bohaterka "Królowych życia" wyjawiła, że konsultowała się także z dietetykiem, który polecił jej poddanie się dodatkowemu zabiegowi sprawdzenia szczelności żołądka. Dzięki informacjom pozyskanym z takiego badania będzie można wdrożyć odpowiednie leczenie.

 
Czy twoim zdaniem promowanie zabiegów medycyny estetycznej przez celebrytów jest szkodliwe?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.