Klaudia El Dursi przygotowała dla ukochanego niespodziankę. Nie uwierzycie, co wymyśliła

Klaudia El Dursi postanowiła zrobić swojemu ukochanemu niespodziankę. Swój pomysł przedstawiła w mediach społecznościowych. Całość relacjonowała na Instagramie. Fani byli zachwyceni.

Klaudia El Dursi zyskała popularność w programie "Top Model". Była jedną z faworytek fanów. Udział w modowym show zagwarantował jej dużą rozpoznawalność w mediach. Obecnie kobieta robi prawdziwą karierę w stacji TVN. Działa jako prowadząca randkowego formatu "Hotel Paradise". El Dursi aktywnie działa także w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie obserwuje ją niecały milion użytkowników. Kobieta chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego. Ostatnio pokazała, co przygotowała dla partnera. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi zrobiła karierę po "Top Model". Joanna Krupa jest dumna

Klaudia El Dursi zaskoczyła partnera. Nie uwierzycie, co zrobiła

El Dursi co jakiś czas wstawia do sieci prywatne ujęcia. Fani mogą wówczas zobaczyć synów czy partnera gwiazdy. Ostatnio celebrytka postanowiła zrelacjonować obserwatorom wyjątkową niespodziankę dla swojego ukochanego. Tego dnia Jacek obchodził urodziny. Klaudia El Dursi obudziła go w środku nocy. Przekazała mu ważną informację. - 1:15 w nocy. Czekałam, aż wszyscy pójdą spać. Teraz mam jakieś półtorej godziny, żeby nas spakować. To jest niespodzianka. Jacek miał dzisiaj urodziny, rano mu wręczyłam prezent. On absolutnie nie ma o tym pojęcia, że za chwile jedziemy na tydzień na Ibizę - powiedziała celebrytka na nagraniu. Początkowo jej partner nie mógł w to uwierzyć. Był ogromnie zadowolony z pomysłowego prezentu i spontanicznego wyjazdu. Fani podzielili jego entuzjazm. "Jesteś niesamowita! Ten twój chłop to ma szczęście", "Super niespodzianka" - pisali w komentarzach. Zgadzacie się? Po więcej zdjęć Klaudii El Dursi zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Klaudia El Dursi ostatnio pokazała ujęcie z partnerem. Miała ku temu pewien powód

Ostatnio Klaudia El Dursi wrzuciła urocze zdjęcia z partnerem. Był to post poświęcony ukochanemu z okazji jego urodzin. Celebrytka śmiała się, że Jacek świętuje swój wyjątkowy dzień akurat w Dzień Matki. Podkreśliła jednak, że dzięki temu oboje mogą celebrować ten czas. "Dla nas ten dzień jest podwójnie ważny. Jeszcze bardziej niż zwykle jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być mamą moich wspaniałych synów i urodziny ma mój ulubiony gość, z którym już 11 lat dźwigamy ten wózek. I choć czasem przeklinam, że mógłby mi nie zabierać tego ważnego dla kobiety święta, to jednak fajnie wspólnie celebrować" - napisała El Dursi na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Klaudia El Dursi nie może opędzić się od fanów. Dostaje od nich nawet intymne zdjęcia. "Różne są fetysze"

 
Co sądzicie o niespodziance Klaudii El Dursi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.