Klaudia El Dursi na komunii syna. Był nawet klaun. Na bogato!

Klaudia El Dursi zorganizowała synowi komunię. Mama gwiazdy TVN-u pokazała kilka ujęć z tej wyjątkowej uroczystości.

Sezon komunijny trwa w najlepsze. Wydarzenie jest dużym przeżycie zarówno dla dzieci przystępujących do sakramentu, jak i dla ich rodziców. Doskonale wie o tym Klaudia El Dursi, której młodsza pociecha przyjęła w tym roku pierwszą komunię. Zdjęcia z uroczystości udostępniła na Instagramie mama prezenterki. Dzięki temu możemy zobaczyć, co zdecydowała się założyć.

Zobacz wideo

Klaudia El Dursi na komunii syna. Biała, gustowna stylizacja robi wrażenie

Klaudia El Dursi raczej nie żałowała na organizacji komunii syna. Na zdjęciach widzimy eleganckie dekoracje, a nawet takie atrakcje jak pokaz klauna i stoisko z lodami. Prezenterka "Hotelu Paradise" wybrała biały, elegancki zestaw z ostrymi cięciami. El Dursi już wcześniej informowała, że do organizacji imprezy zatrudniła dekoratorkę oraz organizatorkę. "Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy... Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji" - pisała na Instagramie. Zastanawiała się także, gdzie leży przesada w organizowaniu komunii. "Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić?" - czytaliśmy. Pytanie, czy celebrytka przesadziła z atrakcjami, pozostaje otwarte. Z pewnością wielu wiernych mogłoby stwierdzić, że w sakramencie pierwszej komunii najważniejsza jest sfera duchowa, a nie materialna. W komentarzach widać, że część internautów uważa imprezę El Dursi za zbyt wystawną. Zdjęcia z komunii syna Klaudii El Dursi znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Nie tylko Klaudia El Dursi była w tym roku na komunii. Tak się ubrały inne gwiazdy

Wybór komunijnej stylizacji potrafi przyprawić o ból głowy. Jakie stroje przywdziały w tym roku celebrytki? Marianna Schreiber uczestniczyła w komunii chrześnicy, gdzie założyła kremową sukienkę z dużymi prześwitami i marszczeniami. Prezentowała się obłędnie, co od razu zauważyli fani, którzy nie szczędzili jej komplementów. Wiktoria Gąsiewska z kolei postawiła na turkusową sukienkę maksi, która wyróżniała się nie tylko kolorem, lecz także... gigantycznym dekoltem. Całość uzupełniła jasną torebką oraz okularami przeciwsłonecznymi z prostokątnymi oprawkami. Ukochana Marina Hakiela wie z kolei, co w modzie piszczy. Patrzcie tylko na ten zestaw!

Jak podoba ci się kreacja El Dursi na komunię?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.