Wiktoria Gąsiewska zaszalała ze stylizacją komunijną. Gwiazda zwróciła uwagę pokaźnym dekoltem

Wiktoria Gąsiewska zawsze prezentuje się nienagannie. Ostatnio wybrała się na komunię, na którą ubrała się w sukienkę z głębokim dekoltem. Odważnie?

Wiktoria Gąsiewska choć zaczynała karierę już jako mała dziewczynka, największą popularność zdobyła grając w "Rodzince.pl". Od jakiegoś czasu aktorka zachwyca także na ściankach. Jej stylizacje na czerwonych dywanach z reguły są doskonale przemyślane i nie można o nich powiedzieć złego słowa. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska zdecydowanie o słowach dotyczących Adama Zdrójkowskiego: Nie odniosę się do tego

Wiktoria Gąsiewska na komunii. Zaszalała z dekoltem

Wiktoria Gąsiewska raczej unika rozmów na tematy prywatne, ale czasem w mediach społecznościowych uchyla rąbka tajemnicy. Podobnie było w niedzielne południe, kiedy młoda aktorka pochwaliła się zdjęciem z komunii. Pełniła tam wyjątkową funkcję, ponieważ była chrzestną dziewczynki, która przystępowała do tego sakramentu. Z tej okazji musiała wybrać wyjątkową kreację. Postawiła na turkusową sukienkę maksi, która wyróżniała się nie tylko kolorem, ale również... ogromnym dekoltem.  Całość uzupełniła jasna torebka z oryginalnym wzorem oraz okulary przeciwsłoneczne z prostokątnymi oprawkami. Gąsiewska nie ukrywała ogromnej dumy i radości w tym szczególnym dla jej chrześnicy dniu. Z twarzy aktorki nawet na moment nie schodził promienny uśmiech. A więcej zdjęć Wiktorii Gąsiewskiej z komunii i nie tylko znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Rozgogolona Gąsiewska pręży się w jacuzzi. Ona się śmieje, fani dziwią. "Nie wiem, jaki jest przekaz"

Jakiś czas temu Wiktoria Gąsiewska udostępniła w mediach społecznościowych rozgrzewające zmysły fanów zdjęcia z jacuzzi. Pozowała wówczas w stroju kąpielowym. Materiał był dość mocno wycięty w okolicach dolnej części pleców. Użytkownicy Instagrama zostawili pod postem mnóstwo komentarzy. Wielu osobom nie podobały się ujęcia, odsłaniające ciało. Ale Wiktoria ma także grono fanów, którzy stanęli w jej obronie. "Czytam komentarze i nie wierzę", "W stroju kąpielowym, a wy macie ból... Super wygląda i ma czym się pochwalić", "Ludzie są wstrętni... Olej ich! Jesteś młoda, piękna i zdolna, zazdroszczą"  - bronili jej. Fotografie skomentował nawet jej chłopak, który przyznał, że "nie może się napatrzeć".

Podobała wam się komunijna stylizacja Wiktorii?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.