Schreiber na komunii chrześnicy wystąpiła w prześwitach. Fani oniemieli

Marianna Schreiber ma za sobą trudny czas w życiu prywatnym. Aktywistka jednak stara się żyć normalnie. Ostatnio zaskakuje stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem, podczas komunii chrześnicy.

Życie Marianny Schreiber wywróciło się do góry nogami, gdy jej mąż postanowił w wywiadzie przyznać, że się rozstają. Sama zainteresowana dowiedziała się o tym... z mediów. Wokół sprawy było głośno, szczególnie, że aktywistka nie ukrywała, że jest jej z tym ciężko. Zebrała się w sobie i postanowiła nie rozpaczać. Szybko, jak to się mówi "wstała, otrzepała kurz, poprawiła koronę" i skupiła na ukochanej córce. 

Zobacz wideo Marianna Schreiber odpowiada na wywiad męża. "To jest jakiś koszmar"

Marianna Schreiber znów to zrobiła. Fani zachwyceni

Marianna Schreiber od niedawna stawia na bardziej kobiecy wizerunek. W mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, na których nie boi się odsłonić więcej ciała. Pokaże dekolt, innym razem odsłoni nogi. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym zapozowała ze swoją chrześnicą. Całą uwagę przyciągała jednak stylizacja Marianny, która była dość odważna, zważając na okoliczności - komunię dziecka.

Schreiber założyła kremową sukienkę z dużymi prześwitami i marszczeniami. Prezentowała się obłędnie, co od razu zauważyli fani, którzy nie szczędzili jej komplementów. "Elegancko"; "Klasa sama w sobie" - pisali. Sama Marianna pokusiła się zaś o kilka zdań, podkreślających, jak ważny dla niej, jako osoby wierzącej jest ten sakrament.

Dziś miałam okazję prowadzić moją chrześnicę do Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy, że ponad Eucharystię żaden inny sakrament nie jest bardziej zbawienny: on usuwa grzechy, pomnaża cnoty, duszę nasyca obfitością duchowych darów. Tym bardziej się cieszę, że mogłyśmy uczestniczyć w tak ważnym dla niej dniu

- dodała.

 

Marianna Schreiber pozywa doradcę PiS. "Nikt nigdy więcej nie będzie mnie poniżał"

Marianna Schreiber kolejny raz była gościnią Krzysztofa Stanowskiego, tym razem w Kanale Zero. (Jeszcze) żona Łukasza Schreibera potwierdziła, że ma w planach pozwać Łukasza Kulpę, który sam przedstawiał się jako "napastnik w drużynie PiS" i doradca polityków oraz sztabów wyborczych. We wpisie na portalu X z marca 2024 roku, Kulpa, który był wówczas doradcą w sztabie wyborczym Łukasza Schreibera(ten chciał być prezydentem Bydgoszczy) - odniósł się do walk MMA, w których bierze udział Marianna. "Odetchnąłem z ulgą, że Bydgoszcz będzie wolna od 'pierwszej damy Bydgoszczy'. Im mniej patologii w przestrzeni publicznej, tym lepiej dla zdrowej tkanki społecznej. Ludzie, którzy nazywają sportem walki alkoholików, narkomanów i domowych oprawców, sami wymagają pomocy. Ciekawe, kiedy zacznie pani obkładać inwalidów, albo bezdomnych?" - pisał wówczas. A więcej zdjęć Marianny Schreiber znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Podobała wam się stylizacja Marianny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.