Śniadanie prasowe w "Pytaniu na śniadanie". Lewandowska w fuksji, Pakosińska postawiła na marynarski styl

Spotkanie prasowe z gwiazdami "Pytania na śniadanie" obfitowało w doskonałą atmosferę i typowo letnie stylizacje. Nie brakowało mocnych kolorów i ponadczasowych wzorów. Kto wypadł najlepiej?

"Pytanie na śniadanie" to format, który od dawna cieszy się ogromną popularnością. Program przez lata zyskał prawdziwą rzeszę fanów, którzy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez swoich ulubionych prowadzących. Podczas spotkania prasowego nie obyło się bez tłumu gwiazd i niezwykle zróżnicowanych stylizacji. Dominowały typowo letnie zestawienia kolorystyczne i swoista zabawa modą. Kto wypadł najlepiej?

Zobacz wideo Dowbor w "Pnś". Racewicz komentuje tą decyzję

Anna Lewandowska zdecydowała się na odważną fuksję. Postawiła na aktualne trendy

Anna Lewandowska na poniedziałkowy poranek wybrała total look w nasyconym odcieniu różu. Dziennikarka postawiła na wpisującą się w najnowsze trendy kamizelkę w formie topu. Połączyła ją z prostą spódnicą z tej samej tkaniny. Całość uzupełniły ponadczasowe klapki na obcasie i średnich rozmiarów torebka. Kropką nad i okazała się średnich rozmiarów torebka w formie koszyka. Trzeba przyznać, że całość wyglądała bardzo stylowo. Subtelna biżuteria nadała charakteru całej stylizacji i sprawiła, że z pewnością nie było w niej miejsca na nudę. Nie od dziś wiadomo, że blond i róż to jedno z najlepszych i najbardziej ponadczasowych połączeń w modzie.

Katarzyna Pakosińska zainspirowała się marynarskim stylem. Niestety coś poszło nie tak

Wydawać by się mogło, że Katarzyna Pakosińska tym razem zagrała bardzo bezpiecznie. W końcu mamy tu do czynienia z wyjątkowo zachowawczą kolorystyką i klasycznymi formami. Wszystko byłoby super, gdyby nie formy. T-shirt w paski wyglądałby naprawdę dobrze z białymi spodniami pod warunkiem, że byłyby one szerokie i dotykające ziemi. Sylwetka prezenterki momentalnie nabrałaby lepszych proporcji. To samo tyczy się butów. Klapki nie są złe, lecz zupełnie nie grają z sylwetką. Dużo lepszą opcją byłyby delikatne sandałki lub klapki na cienkim obcasie. Pakosińska powinna także pomyśleć o dodatkach . Brakuje czegoś pod szyją. Idealnie sprawdziłby się ciężki, masywny naszyjnik w odcieniach złota. Byłoby nonszalancko, stylowo i nowocześnie. Teraz jest przeciętnie i po prostu nijak. Więcej zdjęć gwiazd ze spotkania prasowego "Pytania na śniadanie" znajdziecie w galerii na górze strony.

Kto wypadł najlepiej na spotkaniu prasowym "Pytania na śniadanie"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.