Oliwia Bieniuk na archiwalnym zdjęciu z Anną Przybylską. Dodała wpis w Dzień Matki

Oliwia Bieniuk upamiętniła Anne Przybylską wpisem z okazji Dnia Matki. Córka zmarłej aktorki dodała ich wspólne zdjęcie.

5 października 2024 roku minie dekada od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła wskutek nowotworu trzustki. Zostawiła partnera Jarosława Bieniuka oraz trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Ta pierwsza w chwili odejścia mamy miała 12 lat i z trójki rodzeństwa pamięta ją najlepiej. Córka Anny Przybylskiej często upamiętnia ją w mediach społecznościowych, co uczyniła niedawno z okazji Dnia Matki. Oliwia Bieniuk tym razem wrzuciła do sieci prywatny kadr.

Zobacz wideo Beata Tadla o Dniu Matki. Jakim była dzieckiem?

Oliwia Bieniuk na archiwalnym zdjęciu z Anną Przybylską. Dodała wzruszający wpis w Dzień Matki

Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z Anną Przybylską na swoim Instagramie. Na fotografii obie stoją przytulone na tle morza. 21-latka tym razem nie pokusiła się o dłuższy wpis, a w roli komentarza postawiła emotikonkę serca. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii u góry strony. Przypomnijmy, że Oliwia podjęła decyzję, że chce iść w ślady mamy i obecnie uczy się, aby zostać aktorką. W jednym z wywiadów wyznała jednak, że nie ma pewności, w jakim stopniu mama wspierałaby ją w tej decyzji.

Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia

- mówiła Oliwia Bieniuk dla "Vivy!". 

Oliwia Bieniuk nie chce być porównywana do Anny Przybylskiej

Odkąd Oliwia Bieniuk pojawiła się w show-biznesie, jest porównywana do swojej mamy pod wieloma względami - wyglądu, stylu czy pierwszych zawodowych kroków. Córka zmarłej aktorki w wywiadzie dla "Vivy!" przyznała, że odziedziczyła cechy po obu rodzicach i stanowczo zadeklarowała, że nie chce być porównywana do matki. "Myślę, że mam w sobie upór mojej mamy. Ale nie chcę być z nią porównywana, bo jestem przecież Oliwią Bieniuk i muszę sama zapracować na swoją przyszłość, i wydobyć z siebie to, co jest we mnie najlepsze. A co to jest, to jeszcze nie wiem" - podkreśliła.

Z której produkcji najlepiej pamiętasz Annę Przybylską?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.