Julia Żugaj o ulubionym piłkarzu. Aż się zarumieniła. Padło też pytanie o Lewandowską [PLOTEK EXCLUSIVE]

Julia Żugaj zjawiła się na chwilę w Sopocie i brylowała na ściance Polsat Hit Festiwalu. Przy okazji celebrytka odpowiedziała nam na kilka pytań. Wyznała, kto jest jej ulubionym piłkarzem i czy będzie oglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Julia Żugaj jest jedną z gwiazd, które dostały zaproszenie na Sopot Hit Festiwal. Młoda influencerka zjawiła się w Operze Leśnej tylko na jeden dzień, bo ma wyjątkowo napięty grafik. W rozmowie z Karoliną Sobocińską z Plotka podkreśliła, że ma zamiar w pełni wykorzystać ten czas. - Mam zamiar się wybawić, wytańczyć i głośno śpiewać z artystami - podkreśliła. Ostatnio o influencerce głośno jest w mediach. Wszystko za sprawą kilku małych "aferek". Trudno nazwać je inaczej, biorąc pod uwagę ich skalę. W ostatniej z nich poszło o to, że idolka nastolatek odmówiła nagrania pozdrowień na prośbę jednej fanek, które same siebie nazywają uroczo "żugajkami". Żugajki stanowią na tyle silną grupę, że potrafią nie tylko sparaliżować centrum handlowe, gdzie organizowane są spotkania z ich idolką, ale wieść o nich dotarła także do Roberta Lewandowskiego. Podczas jednej z konferencji piłkarz został zapytany o to, czy jest Żugajką. W reakcji na to pytanie wybuchnął śmiechem. Tym razem to my przepytaliśmy Julię Żugaj o to, kto jest jej ulubionym piłkarzem. Nie zgadniecie!

Zobacz wideo Co Julia Żugaj sądzi o stylu Anny Lewandowskiej? Influencerka wspomniała o pasji Lewej

Julia Żugaj wymieniła ulubionego piłkarza. Zapytaliśmy ją także o Annę Lewandowską. "Nie śledzę" 

Julia Żugaj w rozmowie z Karoliną Sobocińską wyznała, że nie jest wielką fanką piłki nożnej, ale podczas zbliżającego się Euro 2024 będzie trzymać kciuki za narodową reprezentację. W szybkich strzałach Plotka wyznała też, kto jest jej ulubionym piłkarzem. Jak się okazuje, jest to nikt inny, jak sam Robert Lewandowski. Wymieniając to nazwisko, Julia Zugaj lekko się zarumieniła i uroczo zaśmiała. Przy okazji rozmowy z influencerką Karolina Sobocińska miała okazję podpytać młodą celebrytkę o Annę Lewandowską. Co była członkini Teamu X sądzi o stylu polskiej WAG? Jak się okazuje, Julia Żugaj nie śledzi Anny Lewandowskiej w sieci, ale miała okazję trafić na taneczne popisy Lewej. 

Nie śledzę. Nie mam pojęcia, jak ona teraz wygląda tak szczerze, ale widziałam, jak tańczy i muszę powiedzieć, że tu bardzo duży progres Ania zaliczyła. Trzymam kciuki Ania za twoją bachatę - powiedziała Julia Żugaj.

Julia ŻugajJulia Żugaj fot. kapif.pl

Co w drugim dniu Polsat Hit Festiwalu?

Na drugi dzień Polsat Hit Festivalu zaplanowano koncert gwiazd, które debiutowały w Polsacie. Będą więc artyści znani chociażby z "Idola" czy "Must Be The Music: Tylko Muzyka". Poza tym widzowie zobaczą też koncert artystów, którzy w mijającym sezonie zdobyli diamentowe płyty, a także jubileusz Majki Jeżowskiej. Zwieńczeniem będzie koncert z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego w ramach "Wodecki Twist".

 

Która z influencerek nie powinna być idolką nastolatek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.