Kayah nagle zjawiła się na scenie w Sopocie. Jak? Spektakularnie. Tę sztuczkę znacie z filmów

Golec uOrkiestra podczas Polsat Hit Festiwal świętowali 25-lecie działalności muzycznej. W pewnym momencie dołączyła do nich Kayah w nietypowy sposób.

Zespół Golec uOrkiestra był gwiazdą piątkowego koncertu w Sopocie. Słynni bracia świętowali 25-lecie muzyczne i towarzyszyli im goście, tacy jak Kuba Badach, Enej, Piotr Cugowski i Kayah. Wokalistka dołączyła do grupy podczas przeboju "Słodycze". Jej wejście na scenę było spektakularne!

Zobacz wideo Bracie Golec mocno o Eurowizji. "Chore"

Kayah wystąpiła z Golec uOrkiestra. Wyskoczyła z tortu

Bracia Golec zadbali o to, aby ich jubileuszowy występ był niezapomniany. Na scenę zaprosili Kayah, która wspólnie z muzykami zaśpiewała "Słodycze". Początkowo Paweł i Łukasz Golcowie śpiewali na tle okazałego tortu z balonami. Nagle "smakołyk" się otworzył, a wyskoczyła z niego właśnie Kayah. Piosenkarka zwracała uwagę nie tylko swoim wejściem, ale też niezwykle barwną kreacją - suknią do ziemi z długimi rękawami i okazałą kokardą, całą w kolorowe wzory. Zdjęcie, na którym Kayah wyskakuje z tortu, znajdziecie w galerii na górze strony.

Bracia Golec zwrócili się do mamy ze sceny. Pokazali też kadry ze ślubów

Podczas występu Golec uOrkiestra nie zabrakło wzruszeń. Bracia zwrócili się do mamy, która z powodu choroby nie mogła im towarzyszyć podczas jubileuszowego koncertu. Postanowili zadedykować jej cały występ. Oprócz tego pokazali kadry ze ślubów. Edyta Golec, żona Łukasza jest równie popularna jak bracia i wraz z nimi koncertuje. Od czasu do czasu pojawiają się plotki o ich rozwodzie, jednak tym gestem podczas jubileuszu raczej udowodnili, że są one dalekie od prawdy.  - Nie wiem, skąd to się wzięło. Media lubią żyć swoimi historiami, które nie zawsze mają pokrycie w rzeczywistości - komentowała je wcześniej Edyta Golec w rozmowie z Jastrząb Post. Co ciekawe, w Sopocie można było zobaczyć również kadry ze ślubu Pawła Golca, który jest mężem Katarzyny Kułaczewskiej. Kobieta rzadko pokazuje się u boku popularnego muzyka. Również związana jest z branżą artystyczną. Skończyła Wydział Sztuki Lalkarskiej na Akademii Teatralnej w Białymstoku, a później pracowała w Teatrze Banialuka w Bielsku-Białej. To właśnie tam poznała się z Pawłem Golcem, gdy znajomi zabrali ją na jeden z koncertów braci.

Podobał ci się występ Golec uOrkiestra i Kayah?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.