Roksana Węgiel w odważnej stylizacji. Tak wystąpiła na próbie do Polsat Hit Festiwalu

Wielkimi krokami zbliża się Polsat Hit Festiwal w Sopocie. Wśród występujących jest Roksana Węgiel. Artystka wcześniej wzięła udział w próbie. Pokazała się w dość nietypowej stylizacji.

Roksana Węgiel dała się poznać jako utalentowana piosenkarka. 19-latka ma za sobą emocjonujące wydarzenia. Jeszcze niedawno brała udział w programie "Taniec z gwiazdami". Wraz z partnerem dotarła do finału show. W ostatnim czasie Roxie stanęła także na ślubnym kobiercu. Jej mężem został Kevin Mglej. Młoda piosenkarka i producent muzyczny spotkali się z negatywnymi komentarzami na temat ich związku. Wszystko przez różnicę wieku między zakochanymi, która wynosi osiem lat. Teraz z kolei za Roksaną przygotowania do Polsat Hit Festiwalu. Uwagę zwróciła stylizacja piosenkarki. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel zdradziła nieco więcej na temat swojego wesela. Opowiedziała o szczegołach

Roksana Węgiel w nietypowym stroju na próbie. Odważna kreacja

Roksana Węgiel została gwiazdą w bardzo młodym wieku. 19-latka zerwała jednak z wizerunkiem dziecka. Wielokrotnie pokazywała się w odważnych stylizacjach. Nie inaczej było na ostatniej próbie w Operze Leśnej w Sopocie. Węgiel przekazała fanom za pomocą mediów społecznościowych, że jest już gotowa do występu podczas Polsat Hit Festiwalu. Na nagraniu, które trafiło do sieci, uwagę zwraca nietypowy strój wokalistki. 19-latka wybrała na tę okazję króciutki top z głębokim dekoltem. Co sądzicie? Zdjęcie Roksany Węgiel znajdziecie w galerii na górze strony. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie. Gdzie się pobrali?

Roksana Węgiel niejednokrotnie podkreślała, że małżeństwo jest jednym z jej marzeń. - W momencie kiedy poznałam odpowiednią osobę, to zaczęłam mocno o tym myśleć i planować wspólną przyszłość. Wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam i byłam daleka od planowania takich rzeczy, a tutaj sytuacja jest inna. To jest naturalne, że po prostu do tego się dąży w miłości prawdziwej - wyznała jakiś czas temu w jednym z wywiadów z "Faktem".

 Roxie i Kevin mają za sobą ślub cywilny. Wiadomo jednak, że planują także uroczystość kościelną. Piosenkarka nie zdradziła dotąd zbyt wielu szczegółów na temat ceremonii, która się odbyła. Publicznie niewiele mówi też o planowanej uroczystości w kościele. Do sieci trafiło jednak parę faktów. Portal Jastrząb Post podał, że ślub Roksany i Kevina odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wołominie. ZOBACZ TEŻ: Co za wieści o Roksanie Węgiel i Kevinie Mgleju. Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw

 
Co sądzicie o stylizacji Roksany Węgiel?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.