Sandra Kubicka z niepokojącym wpisem. "Przechodzę najtrudniejszy okres w życiu"

Sandra Kubicka jakiś czas temu przestała dodawać swoje zdjęcia i nagrania na Instagram. Nowym wpisem nie uspokoi niestety zmartwionych o nią fanów.

Sandra Kubicka niemal od zawsze była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Modelka chętnie informowała fanów, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Od czasu gdy w Boże Narodzenie ubiegłego roku ujawniła, że wraz z ukochanym Alkiem Baronem spodziewa się dziecka, na bieżąco relacjonowała kolejne etapy ciąży. W ostatnim czasie Kubicka całkowicie zamilkła na ten temat, co mocno zaniepokoiło jej obserwujących.

Zobacz wideo Podzieliła się traumatyczną historią

Sandra Kubicka podzieliła się niepokojącym wyznaniem

Od kilku dni na Instagramie Sandry Kubickiej nie pojawiały się jej żadne nowe zdjęcia ani nagrania z jej udziałem dotyczące przebiegu jej ciąży. Modelka na InstaStories udostępniała jedynie relacje z innych stron, a na profilu zamieszczała posty sponsorowane. 24 maja Kubicka zdecydowała się przerwać milczenie i zwrócić do fanów. "Widzę wasze wszystkie wiadomości. Widzę troskę, zmartwienie i masę wsparcia. Niedługo do was wrócę i wytłumaczę wszystko, obiecuję" - napisała.

Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuję jeszcze troszkę czasu, aby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham

- dodała Kubicka. Wraz z InstaStories Kubicka załączyła swoje czarno-białe nagranie. Screen możecie zobaczyć w galerii na górze strony.

Mama Sandry Kubickiej z zagadkową wiadomością

Sandra Kubicka jak na razie nie zdradziła więcej informacji na temat swojego zniknięcia z mediów społecznościowych. Co ciekawe, dzień wcześniej dość enigmatyczny post zamieściła na Instagramie mama modelki. "Każdy swoje dziesięć minut ma, by na jawie przeżyć sen. Każdy z nas ma swoje chwile, kiedy marzenia stają się rzeczywistością. Chwile, które przypominają nam, że warto wierzyć, działać i nie poddawać się, bo sny mogą się spełniać. Chwytaj każdy moment, ciesz się nim i twórz swoją własną historię" - możemy przeczytać we wpisie Grace Kubickiej. Nie wiadomo jednak, do czego konkretnie nawiązywały te słowa. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule.

Kubicka zdradziła, że wybrała dla syna "klasyczne" imię. Tobie jakie podobają się bardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.