Sandra Kubicka milczy w sieci. Jej mama nadaje: Chwile, kiedy marzenia stają się rzeczywistością

Sandra Kubicka odkąd ujawniła informację o ciąży, chętnie dzieliła się jej przebiegiem. Ostatnio jednak nie pojawiają się nowe wieści. Tymczasem jej mama opisuje rzeczywistość i marzenia.

Sandra Kubicka zdecydowała się na ujawnienie prawdy o stanie błogosławionym w święta Bożego Narodzenia. Od tego czasu celebrytka skupiła się na ciąży, a jej przebieg mogliśmy na bieżąco śledzić na jej Instagramie. Dowiedzieliśmy się naprawdę sporo, m.in. o problemach zdrowotnych modelki czy o tym, ile przybrała na wadze. Od jakiegoś czasu influencerka milczy w tej sprawie. Jej mama ma za to przemyślenia, którymi chętnie się dzieli. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka była wściekła! Tak lekarz miał potraktować jej mamę

Sandra Kubicka milczy. Jej mama wspomina o marzeniach 

Sandra Kubicka przyzwyczaiła swoich obserwatorów na Instagramie, a ma ich ponad 870 tysięcy, że są na bieżąco z jej stanem zdrowia i etapami ciąży. Od pewnego momentu modelka zamilkła w tej sprawie, a obecnie głównie publikuje w sieci posty sponsorowane, które są już odgórnie narzucone terminami lub inne treści niezwiązane z ciążą. Celebrytka nie informuje już o tym, co się dzieje i na jakim jest obecnie etapie. Wrzuca jedynie krótkie ujęcia lub informacje o promocjach. Ciążowe zdjęcia influencerki znajdziecie w galerii na górze strony. Czy to oznacza, że powróci do tematów związanych z dzieckiem dopiero po porodzie? Tymczasem jej mama postanowiła podzielić się z fanami przemyśleniami związanymi z marzeniami. 

Każdy swoje dziesięć minut ma, by na jawie przeżyć sen. Każdy z nas ma swoje chwile, kiedy marzenia stają się rzeczywistością. Chwile, które przypominają nam, że warto wierzyć, działać i nie poddawać się, bo sny mogą się spełniać. Chwytaj każdy moment, ciesz się nim i twórz swoją własną historię

- napisała Grace na Instagramie. 

Sandra Kubicka i Baron są wniebowzięci. Czy ich dom jest gotowy?

Jak wiadomo, małżeństwo zdecydowało się na remont domu. Okazuje się, że wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Jeszcze niedawno celebrytka informowała, że nie zdążą z renowacją do jej porodu. "We did it! [zrobiliśmy to - przyp. red.] Nasza oaza spokoju. Ucieczka od miasta. To tu nasz synek będzie biegał po trawie z dziewczynkami [psami - przyp. red.]. W 2024 spełniamy nasze wszystkie marzenia. #NewHome" - czytamy w poście. Czy to oznacza, że już niedługo w trójkę rozpoczną życie w nowym domu? Najpewniej przeprowadzka zbliża się wielkimi krokami. Już wiadomo, jak będzie wyglądał pokój syna. - Będzie tapeta, będzie błękitno-szaro-biało, będzie bardzo chłopięco, cudownie. Mam już wszystkie mebelki, tylko musimy się przeprowadzić i to zrobić, więc czekamy na moment - mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

Sandra Kubicka zdradza, jakie imię będzie nosił syn. Wybrali je lata temu. 'Nie było dyskusji'Sandra Kubicka zdradza, jakie imię będzie nosił syn. Wybrali je lata temu. 'Nie było dyskusji' Fot. instagram.com/sandrakubicka

Śledzisz ciążę Sandry Kubickiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.