Klaudia El Dursi pokazała kolejne kadry z komunii syna. Miała ważny apel. "Uspokajam was"

Klaudia El Dursi podzieliła się kolejną dawką wyjątkowych kadrów z komunii syna. Pokazała wystrój sali oraz rodzinne nagrania. Przekazała także ważną wiadomość.

Sezon komunijny trwa, a celebryci relacjonują w sieci uroczystości swoich dzieci. Tak też było w przypadku Klaudii El Dursi. Młodszy syn gwiazdy "Hotelu Paradise" przyjął w tym roku pierwszą komunię. El Dursi już wcześniej przekazała swoim obserwatorom, że do organizacji uroczystości zaangażowała specjalistów. "Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy. Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji" - pisała w mediach społecznościowych. Mama Klaudii El Dursi wrzucała już na InstaStories kadry z komunii wnuka. Widzieliśmy, że przyjęcie było bardzo wystawne. Gości zabawiał m.in. klaun. Teraz to celebrytka opublikowała w sieci więcej materiałów. Zwróciła się do obserwatorów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o swojej komunii. Wspomniała o pieniądzach

Klaudia El Dursi poprosiła internautów o jedną rzecz. "Powściągnijcie się od..."

Klaudia El Dursi opublikowała pamiątkowe nagranie z komunii syna na swoim profilu na Instagramie. Przy okazji postanowiła dodać relację, na której zaapelowała do internautów, aby powstrzymali się od złośliwych komentarzy. "Fajnie było przeżyć ten ważny dla nas dzień w gronie najbliższych. Proszę, powściągnijcie się od niestosownych komentarzy, czy było za bardzo, czy za mało, czy że nie o to chodzi w tym sakramencie. Uspokajam was, że doskonale wiemy i Jasiu też wie" - pisała. Wspomniała także o przygotowaniach do komunii. Były czasochłonne. "Do przyjęcia ciała Pana Jezusa przygotowywał się [syn - przyp.red.] wiele miesięcy, uroczystość to tylko miły dodatek. Pozwólcie, żeby każdy świętował po swojemu i my tak właśnie zrobiliśmy" - pisała Klaudia El Dursi na InstaStories. Chcecie zobaczyć zdjęcia z komunii syna prezenterki? Zajrzyjcie do galerii na górze strony. 

Klaudia El Dursi zaapelowała do internautów. Niektórzy nie posłuchali

Niektórzy internauci nie przejęli się prośbą Klaudii El Dursi i postanowili negatywnie skomentować pamiątkowe nagranie z komunii jej syna. "Co za pokazówka. Gdzie tu przeżycie duchowe?", "Trochę zaciera się zamysł/powód przyjmowania sakramentów. Bardziej zabawa niż duchowe przeżycie,  ale takie czasy", "Impreza napewno udana. Czy aby tylko adekwatna do wydarzenia?" - pisali. Pod postem El Dursi pojawiły się także pozytywne komentarze. "Pięknie", "Dziwią mnie te komentarze tutaj", "Piękna pamiątka rodzinna" - pisali. ZOBACZ TEŻ: Klaudia El Dursi nie może opędzić się od fanów. Dostaje od nich nawet intymne zdjęcia. "Różne są fetysze"

 
Co sądzicie o komunii syna El Dursi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.