Klaudia El Dursi organizuje komunię syna. Potrzebuje sztabu specjalistów. "To nie są proste rzeczy"

Już niedługo starszy z synów Klaudii El Dursi przystąpi do komunii. Gwiazda dwoi się troi, by zorganizować jak najlepsze przyjęcie. Okazuje się, że potrzebuje do tego sztabu specjalistów.

Klaudia El Dursi pierwszy raz dała się poznać widzom, gdy pojawiła się w ósmej edycji "Top model". Na tyle zachwyciła jurorów, że bezpośrednio z castingów dostała się do programu. Ostatecznie zajęła piąte miejsce, ale wzięcie udziału w show otworzyło jej drzwi do kariery. Dzięki temu została prowadzącą popularnego randkowego show "Hotelu Paradise". Gwiazda jest teraz niezwykle zabiegana, gdyż musi zorganizować komunię syna. Okazuje się, że nie musi się martwić sama - ma za sobą sztab osób, które mają zadbać, by impreza się udała. 

Zobacz wideo Państwo młodzi i ich najdziwniejsze zachcianki

Klaudia El Dursi stara się, by komunia syna była idealna. Zatrudniła specjalistów 

Gwiazda jest na co dzień bardzo aktywna w social mediach. Jej Instagrama obserwuje ponad 930 tysięcy osób. Już niedługo młodszy z synów El Dursi Jan będzie przystępował do Pierwszej Komunii Świętej. Z tej okazji celebrytka ma zamiar zorganizować mu niezapomnianą imprezę. Dla wielu rodziców to ważna uroczystość więc chętnie podejmują się jej organizacji. Prowadząca "Hotel Paradise" postanowiła, że w tym przypadku skorzysta z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą jej w przygotowaniach. Wie, że musi uważać, by nie przesadzić.

Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy... Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji. Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić

- napisała na InstaStories.

Klaudia El Dursi gościła w programie Wojewódzkiego. Fani byli podzieleni

Kuba Wojewódzki od lat prowadzi show, w którym zaprasza do rozmowy największe gwiazdy. Tym razem pojawiła się tam Klaudia El Dursi. Gwiazda odpowiedziała na wszystkie pytania gospodarza, ale najwyraźniej obserwatorzy nie byli do końca zadowoleni z jej występu. Postanowili wyrazić swoje niezadowolenie w komentarzach. "Zawiodłam się", "Trochę pokory życzę", "Gwiazdorzyłaś" - czytamy pod postem na Instagramie prezentera. Nie zabrakło jednak wypowiedzi tych fanów, którym odcinek się podobał. "Najlepszy odcinek", "Świetnie wypadłaś", "Masz nietuzinkowe poczucie humoru" - oceniali internauci. Zdjęcia gwiazdy znajdziecie w naszej galerii na górze strony

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi instagram.com/klaudia_el_dursi/

Co sądzisz o organizacji hucznych komunii?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.