Kinga Zawodnik brała popularne leki na cukrzycę, żeby schudnąć. "Bardzo źle reagowałam"

Kinga Zawodnik zdecydowała się na operację bariatryczną. Miała jednak epizod z korzystaniem z tabletek na cukrzycę. Nie wyszło jej to na dobre.

Kinga Zawodnik pierwszy raz dała się poznać widzom jako uczestniczka programu "Dieta czy cud?" emitowanego na TVN Style. Celebrytka próbowała schudnąć poprzez dietę, lecz ostatecznie zdecydowała się na operację bariatryczną, popularnie nazywaną operacją zmniejszenia żołądka. Obecnie influencerka opowiada o postępach w chudnięciu w mediach społecznościowych. Zrzuciła ponad 50 kilogramów. W rozmowie z dziennikarką Plotka wyznała, że stosowała popularne leki na cukrzycę. 

Zobacz wideo Magdalena Stużyńska o metamorfozie i diecie

Kinga Zawodnik próbowała schudnąć dzięki lekom na cukrzycę. Nie było kolorowo

Operacja bariatryczna i zmiany nawyków żywieniowych pozwoliły Kindze Zawodnik na metamorfozę. Obecnie celebrytka już nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Postanowiła spełnić marzenie i zagrać w popularnym serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Zawodnik miała też własny program "Pierwszy raz Kingi". Teraz zajmuje się również karierą muzyczną. Mimo że Zawodnik zdecydowała się na zmniejszenie żołądka, próbowała również innych sposobów, by zrzucić kilogramy. W rozmowie z dziennikarką Plotka wyznała, że przez pewien czas stosowała leki na cukrzycę, które obecnie są niezwykle popularne u gwiazd.

Próbowałam dwóch leków. Bardzo źle na to reagowałam, miałam wszystkie działania niepożądane. (...) Połączenie tych dwóch leków wywoływało we mnie wszystkie negatywne skutki uboczne: wymioty, biegunki, bóle głowy, bóle brzucha, nudności. (...) Jak nie miałam wyjazdów i byłam w domu tydzień, czy dwa, to starałam się zmuszać do systematycznego brania leków. Apetyt był mniejszy

- wyznała celebrytka.

Co Zawodnik sądzi o stosowaniu tych leków przez celebrytów? Ma jasne stanowisko 

Kinga Zawodnik z wykształcenia jest technikiem farmaceutycznym i przez kilka lat pracowała w aptece. Zaznaczyła, że problem z lekami na cukrzycę jest o tyle poważny, że osoby, którym są one faktycznie potrzebne, miały problem, by je dostać. - Bardzo długo pracowałam w aptece. (...) Ja uważam, że te leki są nadużywane przez wiele osób, a osoby, które potrzebują tych leków, ich nie mają. Jest dziwna moda, że zrobię sobie zastrzyk raz w tygodniu. (...) I będę chudnąć. Nie tędy droga - stwierdziła influencerka. Zauważyła też, że niektórzy idą za modą. - Tonący brzytwy się chwyta. Weszła jakaś moda, media w pewien sposób promują takie zachowania, niestety tak to wygląda. Wiele osób szuka drogi na skróty. (...) To jest kwestia sumienia - stwierdziła. Zdjęcia odmienionej Zawodnik są dostępne w naszej galerii.

Kinga ZawodnikKinga Zawodnik Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Wyborcza.pl

Zainspirowała Cię przemiana Zawodnik?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.