Roksana Węgiel cmoka się z mężem w romantycznym uniesieniu. Posypały się gratulacje

Ostatnio Roksana Węgiel zamieściła w sieci romantyczny kadr z wybrankiem, którego chętnie nazywa "mężem". Uwagę zwrócił pewien szczegół. Sekcję pod postem wypełniły gratulacje od internautów.

Roksana Węgiel jest zakochana od dłuższego czasu. Chociaż wokalistka i Kevin Mglej od początku swojego związku spotykali się z nieprzychylnymi komentarzami, to dziś są szczęśliwi i nie przejmują się opinią innych. Chętnie opowiadają o swojej relacji. - Dużo się razem modlimy. Szukamy wsparcia w Bogu. Jak coś się dzieje, to czasami jedno, czasami drugie, czasem razem idziemy do kościoła. Z takich ciekawostek, które rekomenduję, to mieliśmy randki różańcowe - mówił Kevin Mglej rozmowie z Jastrząb Post. Najnowszy post Węgiel tylko potwierdza ich uczucie.

Zobacz wideo Sokołowska po wygranej zwróciła się do Roxie. Mówi o wysokim poziomie

Roksana Węgiel zapozowała z wielkim bukietem. "No to gratulacje"

O ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja media rozpisywały się od dłuższego czasu. Ostatnio celebrytka dodała film na InstaStories i podsyciła plotki. "Jestem dumna, mężu" - czytaliśmy w opisie. Teraz Roksana Węgiel zamieściła w sieci kolejny post. Opublikowała zdjęcie, na którym czule całowała się z Kevinem Mglejem. Uwagę na pierwszym planie zwracał wielki bukiet z białych kwiatów w rękach wokalistki. Pod postem zaroiło się od komentarzy obserwatorów, którzy jednoznacznie zrozumieli przekaz Węgiel. "Szczęścia", "No to gratulacje", "Życzę spokoju, radości z codzienności oraz ogromu miłości na kolejne lata razem", "Szczęścia kochani" - pisali w komentarzach. Dołączacie się do życzeń? Opisywane zdjęcie Kevina Mgleja i Roksany Węgiel znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Roksana Węgiel o byciu macochą. "Nie jest to najłatwiejsza rola" 

Kevin Mglej ma syna z poprzedniego związku. W jednym z wywiadów wokalistka opowiedziała o byciu macochą.- Nie jest to najłatwiejsza rola, aczkolwiek ja skupiam się przede wszystkim na tym, żeby być wsparciem dla syna Kevina, dobrą ciocią i dać mu dużo ciepła. Dać mu poczucie, żeby ciocia kojarzyła się z kimś fajnym. To też nie jest łatwe dla dziecka - wyjawiła w rozmowie z Plejadą. ZOBACZ TEŻ: Była Kevina Mgleja wydała oświadczenie. Zarzuca mu hipokryzję i mówi o "incydentach". "Poniżej godności"

Roksana Węgiel i Kevin MglejRoksana Węgiel i Kevin Mglej Fot. KAPiF.pl

Co sądzicie o muzyce Roksany Węgiel?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.