Katarzyna Dowbor żegna się z "Pytaniem na śniadanie"? Dziennikarka zabrała głos

W mediach pojawiły się doniesienia, że Katarzyna Dowbor opuszcza "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka w jasny sposób wyraziła się na temat plotek.

Katarzyna Dowbor pożegnała się z programem "Nasz nowy dom" w maju zeszłego roku. Dla wielu było to szokiem, a miejsce dziennikarki zajęła Elżbieta Romanowska. Nie trzeba było długo czekać, by prezenterka powróciła na medialne salony. Z początkiem tego roku rozpoczęła ponowną współpracę z Telewizją Polską i po ponad dziesięciu latach ponownie poprowadziła "Pytanie na śniadanie". W mediach pojawiła się jednak informacja, że to koniec pracy Dowbor w śniadaniówce. Dziennikarka jasno odniosła się do plotek.

Zobacz wideo Racewicz jasno wyraziła się o Katarzynie Dowbor

Katarzyna Dowbor opuści "Pytanie na śniadanie"? Jest jasne stanowisko 

Powrót Katarzyny Dowbor do Telewizji Polskiej był zaskoczeniem, choć nie dziwi, że nowe władze stacji postawiły na doświadczoną dziennikarkę. Od końca stycznia możemy oglądać prezenterkę w śniadaniówce w duecie z Filipem Antonowiczem. Portal ShowNews poinformował, że Dowbor ma być zmęczona porannym wstawaniem, a władze stacji mają podobno zamiar stworzyć nowy format remontowo-budowlany, w którym rzekomo widziałyby właśnie Dowbor. "Producenci TVP zaczęli już nawet odzywać się do osób pracujących w Polsacie przy "Nasz nowy dom". Chcą znowu złożyć do kupy starą drużynę Kasi. Problem w tym, że tego typu formaty to dla stacji olbrzymi wydatek, a sytuacja finansowa TVP nie jest najweselsza. Pomysł ruszy więc z miejsca, dopiero gdy znajdzie się odpowiedni sponsor" - podało źródło ShowNews. Portal Plejada postanowił zweryfikować te informacje u samej zainteresowanej. Katarzyna Dowbor wyraziła się w tej sprawie jasno. 

To jest jakaś bzdura i szukanie sensacji. Nie ma o czym mówić

- powiedziała, zaprzeczając doniesieniom. Zdjęcia dziennikarki znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Zobaczcie, jak prezentuje się teraz na antenie TVP.

Jakie wykształcenie ma Katarzyna Dowbor? Możecie się zdziwić 

Dziennikarka pracę w mediach rozpoczęła w 1982 roku. Wszystko zaczęło się w Programie III Polskiego Radia. Po roku znalazła zatrudnienie w Telewizji Polskiej. Przez lata była również związana z Polsatem. Co ciekawe Dowbor wcale nie ukończyła studiów dziennikarskich. Najpierw wybrała filologię polską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, ale porzuciła studia i przeprowadziła się do stolicy. Tam na Uniwersytecie Warszawskim dostała się na pedagogikę ze specjalizacją z seksuologii. 

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor dosadnie o Miszczaku. 'Są ludzie, którzy upokarzając kogoś, lubią mieć publiczność' / Fot. KAPiF.pl

Czy Katarzyna Dowbor jest dobrą dziennikarką?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.