Marta Kubacka pokazała taras. Jest swojsko, ale praca wre. Spójrzcie na Dawida Kubackiego

Marta i Dawid Kubaccy zamarzyli sobie renowację tarasu. Zakochani opublikowali w mediach społecznościowych cały proces pracy i remontu. Jak im idzie? Kubacki się nie obija.

Dawid Kubacki dał się poznać jako znany skoczek narciarski. Jego ukochana ma za sobą trudny czas. W 2023 roku trafiła do szpitala. Sportowiec od razu wrócił do Polski. "Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych. Jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze" - pisał wówczas Dawid Kubacki. Historia na szczęście zakończyła się dobrze. Kubaccy często publikują treści w sieci. Obecnie zajmują się remontem. 

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz o remoncie. W jaki sposób zaoszczędziła?

Marta i Dawid Kubaccy zajmują się budową tarasu. Żona skoczka pokazała cały proces

Marta Kubacka aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 64 tysiące użytkowników. W mediach społecznościowych publikuje fotografie ze swojego życia. Ostatnio podzieliła się z fanami kadrami z remontu. Okazało się, że wraz z ukochanym Dawidem Kubackim przeprowadza remont tarasu. Para przygotowała niezbędne materiały. Wygląda na to, że mąż kobiety kompletnie się nie obija. Zakochani mają również pomocników w postaci pupilów domowych. "Nadzór budowlany" - napisała Kubacka na InstaStories. Zdjęcia ciężkich prac nad nowym tarasem Marty i Dawida Kubackich znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Marta Kubacka świętowała 33. urodziny. Dostała uroczy prezent

Niedawno Marta Kubacka obchodziła 33. urodziny. Z tej okazji postanowiła podzielić się z obserwatorami częścią tego wyjątkowego dnia. Ukochana jednego z najpopularniejszych skoczków narciarskich mogła liczyć na specjalny tort z pięknymi ozdobami. Otrzymała również nietuzinkowy prezent od córki Zuzi. Dziewczynka wręczyła mamie laurkę, w której narysowała kwiaty, serduszka, gwiazdy oraz słońce. Z pewnością z pomocą przyszła również reszta rodziny. "100 lat życzą Maja, Zuzia, Dawid. Kochamy cię" - czytamy na kartce. "Dziękuję wszystkim za życzenia. Dobrze, że was mam" - podkreśliła Marta Kubacka w sieci. Szczegóły na temat jej urodzin znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Córka Kubackiego zobaczyła tatę w telewizji, a Marta wszystko nagrała. Rozpłyniecie się

 
Śledzicie Martę Kubacką w sieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.