Przez lata była związana z "Dzień dobry TVN". Zniknęła nagle. Chwilę później została milionerką

O jej zniknięciu plotkowano przez lata. Agnieszka Jastrzębska pożegnała się z telewizją z dnia na dzień. Potem była częścią gigantycznej transakcji.

Agnieszka Jastrzębska była jedną z bardziej znanych twarzy "Dzień dobry TVN". Jej wywiady były szeroko komentowane przez media i internautów. Nierzadko dogłębne pytania zadawane przez prezenterkę wzbudzały kontrowersje. W pewnym momencie czara goryczy się przelała. Produkcja postanowiła odsunąć Jastrzębską od pracy. Decyzja była nagła i niespodziewana. Powodów nie ujawniono, a sama dziennikarka nigdy nie zabrała głosu w tej sprawie. Jakiś czas później na jej konto trafiły miliony. Więcej zdjęć Agnieszki Jastrzębskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Chajzer o Rozenek-Majdan. Byli prowadzący "DDTVN" trzymają ze sobą sztamę?

Agnieszka Jastrzębska została milionerką. Sprzedała swój medialny biznes 

Niewielu wie, że Jastrzębska była współzałożycielką i prezeską Mediapop. W 2022 roku Wirtualna Polska poinformowała, że przejmuje udziały w biznesie dziennikarki. Wstępna wartość transakcji wynosiła 28 milionów złotych. "Zakładając Mediapop osiem lat temu, byłam pewna, że w przyszłości to internet będzie wiodącym medium. Przez ten czas firma rozwinęła się w największe niezależne wydawnictwo internetowe w Polsce. Zbudowaliśmy marki, które dziś są nie tylko numerem jeden w swoich kategoriach, ale również wyznaczają trendy w sieci i social mediach. Sprzedajemy spółkę w momencie, kiedy osiąga najlepsze w historii wyniki zarówno finansowe, jak i zasięgowe. Jestem przekonana, że transakcja z Wirtualną Polską, wiodącą grupą medialną w kraju, pozwoli nie tylko umocnić pozycję serwisów, ale również da szansę na dynamiczny rozwój i wykorzystanie pełni potencjału dzięki zasobom i doświadczeniu biznesowemu nowego właściciela" - cytowała Jastrzębską Wirtualna Polska.

Jastrzębska, Wieniawa - CannesJastrzębska, Wieniawa - Cannes Przez lata była związana z 'Dzień dobry TVN'. Nagle zniknęła. Chwilę później zostałą milionerką. Fot. KAPiF.pl

Agnieszka Jastrzębska prywatnie. Nie tylko dziennikarka, ale również autorka piosenek 

Prezenterka od lat tworzy szczęśliwy związek z producentem muzycznym, Mariuszem Szypurą. Para doczekała się dwójki dzieci, Vincenta i Poli. Poza pracą w telewizji Jastrzębska zajmowała się również pisaniem piosenek dla m.in. Rafała Brzozowskiego, Eweliny Flinty czy nawet Edyty Górniak. To właśnie spod jej ręki wyszły takie hity jak: "To nie tak, jak myślisz", "Wierność jest nudna" czy "Nie kłam, że kochasz mnie". W 2020 roku dziennikarka zawiesiła swoją działalność w mediach społecznościowych i usunęła się w cień. Nieoficjalnie mówi się, że Jastrzębska postanowiła skupić się na rodzinie. ZOBACZ TEŻ: Jastrzębska pochwaliła się zdjęciem z młodości. Minge nie kryła zachwytu. "Najpiękniejsza na świecie"

 
Chcielibyście powrotu Jastrzębskiej do mediów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.