Marianna Schreiber poszła pod nóż? Przyznała się, jakie zabiegi zrobiła. "Przede wszystkim nastawienie"

Marianna Schreiber robi ostatnio wokół siebie dużo szumu. Celebrytka powoli podnosi się po rozstaniu z partnerem. Na Instagramie zorganizowała Q&A dla fanów i wyznała, jakie zabiegi stosuje, aby zachować jędrną skórę.

Marianna Schreiber zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Zwróciła uwagę jury przede wszystkim faktem, że jest żoną polityka partii PiS, Łukasza Shreibera. Ostatnio głośno było o jej walkach na jednej z gal freak fight. W oktagonie federacji Clout MMA miała zmierzyć się z Gohą Magical, ale do starcia nigdy nie doszło, bo jej oponentka została niespodziewanie zatrzymana przez policję. To nie koniec zawirowań w życiu celebrytki. Niedawno Marianna i Łukasz Schreiberowie się rozstali, a informacja o rozpadzie ich związku odbiła się szerokim echem w mediach. Wygląda na to, że po wyjątkowo trudnym okresie celebrytka odzyskuje siły. Schreiber właśnie zorganizowała sesję Q&A dla fanów, gdzie odpowiedziała na pytania związane z medycyną estetyczną.

Zobacz wideo Marianna Schreiber odpowiada na wywiad męża. "To jest jakiś koszmar"

Marianna Schreiber wyznała, jakim zabiegom się poddała. "Przyznaję się do botoksu"

Marianna Schreiber po rozstaniu z mężem zdążyła już wyjechać na wakacje, odwiedzić Kubę Wojewódzkiego i pójść do wojska. Celebrytka wraca do aktywności w sieci i wygląda na to, że przepracowała kryzys. Schreiber zorganizowała Q&A dla fanów. Jedna z internautek zapytała ją o to, jakim zabiegom medycyny estetycznej się poddała. Schreiber stosuje botoks, ale podstawą jej pielęgnacji są zabiegi ujędrniające skórę.

Stosowałam dużo zabiegów na uelastycznienie skóry, zlikwidowanie przebarwień. Terapia osoczem. No i przyznaję się do botoksu, ale przede wszystkim pozytywne nastawienie do życia - wyznała Schreiber.

Marianna SchreiberMarianna Schreiber fot. instagram.com/marysiaschreiber

Marianna SchreiberMarianna Schreiber Marianna Schreiber o świętach, https://www.instagram.com/marysiaschreiber/

Marianna Schreiber na starych zdjęciach. Na studiach miała kruczoczarne włosy

Marianna Shreiber jakiś czas temu postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z prywatnego archiwum. Pokazała ujęcia z wczesnego dzieciństwa i czasu studiów. W tym okresie Marianna Schreiber farbowała włosy na czarno i nosiła bardzo mocny makijaż. Z perspektywy czasu widać, że dodawał jej lat. Celebrytka pokazała także zdjęcie z 2002 roku, kiedy była nastolatką. Miała wtedy włosy ścięte na krótkiego boba. Stare zdjęcia Marianny Schreiber możecie zobaczyć tutaj.

 
 
 
Czy chcesz zobaczyć walkę Marianny Schreiber podczas kolejnej edycji Clout MMA?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.