Marianna Schreiber przeszła metamorfozę. Ma zupełnie inny kolor włosów

Marianna Schreiber odwiedziła jeden z warszawskich salonów fryzjerskich i postawiła na radykalną zmianę. Modelka wyraźnie rozjaśniła włosy i wygląda teraz zupełnie inaczej.

Marianna Schreiber to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Drzwi do popularności otworzył jej udział w programie "Top Model" telewizji TVN i to właśnie tamten czas okazał się przełomem w karierze. Schreiber mimo delikatnej aparycji świetnie odnajduje się także w stosunkowo twardym i wyczerpującym zawodzie - mowa tutaj o karierze żołnierza. Influencerka niezależnie od okoliczności przykłada dużą wagę do wyglądu i stara się zawsze wyglądać dobrze. Tym razem postanowiła odwiedzić jeden z warszawskich salonów fryzjerskich. Jak na tym wyszła?

Zobacz wideo Marianna Schreiber o swoich wojskowych planach

Marianna Schreiber ma wyraźnie jaśniejsze włosy. Nie wygląda już tak, jak kiedyś

Na instagramowym koncie Marianny Schreiber zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą relacji, którą podzieliła się ze swoimi fanami. Influencerka postanowiła relacjonować swoją wizytę w salonie fryzjerskim i zdradziła, że udała się na koloryzację. Efekty zabiegu widać gołym okiem. Pasma włosów są wyraźnie jaśniejsze i nie widać odrostu. Na głowie Schreiber wykonano koloryzację globalną bez refleksów i dodatkowych pojaśnień. Mamy tutaj do czynienia z bardzo ciepłym, jasnym blondem. "O ile sam w sobie odcień nie jest zły, to w globalnej koloryzacji nie wypadł najlepiej. Tak ciepły kolor wykonany od samej nasady niepotrzebnie uwydatnił zaczerwienioną cerę infuencerki. Zdecydowanie lepszą opcją byłoby postawienie na refleksy typu babylights lub nieregularne pojaśnienia na naturalnym kolorze. Całość byłaby bardziej trójwymiarowa, włosy wydałyby się optycznie gęstsze i efekt "czerwono-różowej twarzy" nie byłby widoczny" - stwierdził Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.

Marianna Schreiber zmieniła kolor, lecz strzyżenie pozostał to samo. Tak teraz wygląda

W metamorfozie influencerki pierwsze skrzypce odegrała nowa koloryzacja. To ona najbardziej rzuca się w oczy. Linia strzyżenia pozostała ta sama. Cały czas mamy do czynienia z wycieniowanymi, długimi włosami. Stylizacja także nie uległa zmianie. Włosy Schreiber nadal są proste i mocno wygładzone.

Marianna SchreiberMarianna Schreiber Fot. Instagram.com/@marysiaschreiber

Podobają ci się globalne koloryzacje?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.