Tusk pokazał, jak widzi go wnuczka. "Podobieństwo uderzające". Uśmiejecie się

Donald Tusk pochwalił się w sieci rysunkiem, jaki otrzymał od wnuczki z okazji urodzin. Trzeba przyznać, że w duszy małej dziewczynki drzemie prawdziwa artystka.

Donald Tusk po zeszłorocznych wyborach znów jest premierem. Polityk od dawna udziela się w mediach społecznościowych, co w dzisiejszych czasach nie jest niczym nadzwyczajnym. Donald Tusk prowadzi nie tylko profil na Instagramie, ale również na TikToku, gdzie często odnosi się do bieżących wydarzeń. Oprócz tego na jego profilach nie brakuje humorystycznych nagrań czy rodzinnych nawiązań. Tym razem premier zdecydował się pochwalić prezentem, jaki otrzymał od wnuczki dzień przed urodzinami. 

Zobacz wideo Tusk ostro o Macierewiczu: To jest szkodnik!

Donald Tusk pokazał uroczy prezent, jaki otrzymał od wnuczki. "Podobieństwo postaci uderzające"

22 kwietnia Donald Tusk kończy 67 lat. Z okazji urodzin premier wrzucił na Instagram nowy post. Zdecydował się pochwalić zdjęciem laurki, jaką otrzymał od wnuczki w przeddzień urodzin. Na opublikowanym zdjęciu możemy zobaczyć kilka barwnych postaci, a także liczne prezenty. Widać, że dziewczynka włożyła ogrom serca i masę pracy, by sprawić przyjemność ukochanemu dziadkowi. Nic więc dziwnego w tym, że ten z dumą zaprezentował to dzieło w sieci. "Od wnuczki dostałem w przeddzień urodzin najpiękniejszy portret rodziny. Podobieństwo postaci uderzające. Kto wskaże poprawnie jubilata, ten zyska powszechne uznanie. Jubilatowi się nie udało" - napisał. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

 

Donald Tusk pochwalił się prezentem urodzinowym od wnuczki. Internauci oniemieli. "Piękny obrazek!"

Opublikowany post oczywiście nie przeszedł się bez echa. Internauci niemalże w mgnieniu oka chwycili za telefony i ruszyli do komentowania. Posypały się same pochwały. Oprócz tego śmichom nie było końca. Wielu zdecydowało się również na przekazanie życzeń urodzinowych premierowi. "Panie Donaldzie pierwsza postać z lewej. Najlepsze życzenia urodzinowe" - napisał jeden z internautów. "Zakryty prezentami w samym środku, widać tylko nogi" - stwierdził kolejny. "Brawo! Piękny obrazek! Najlepsze życzenia dla jubilata!" - dodał następny. "Uderzające podobieństwo! Czarny garnitur, rysy twarzy. Kubek w kubek - pan premier!" - napisał jeszcze jeden. To tylko wybrane komentarze. W rzeczywistości pojawiło się ich o wiele więcej. ZOBACZ TEŻ: Beata Szydło szydzi z Tuska na stacji benzynowej. Internauci patrzą tylko na buciory. Nazwali ją "ciotką klotką".

Co sądzisz o portrecie Donalda Tuska?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.