Liber pierwszy raz o kulisach rozstania z Sylwią Grzeszczak. "Szczęście w nieszczęściu"

Liber gościł w podkaście Żurnalisty, w którym opowiedział o kulisach rozstania z Sylwią Grzeszczak. Parę wciąż łączy wspólna praca.

Życie prywatne Sylwii Grzeszczak i Libera jest w centrum zainteresowania mediów odkąd para ogłosiła, że się rozstaje. Małżeństwo po dziewięciu wspólnych latach postanowiło wziąć rozwód, choć - ku uciesze fanów - nie ma zamiaru zaprzestać pracy nad wspólną muzyką. Liber gościł niedawno w podkaście Żurnalisty, gdzie otworzył się na temat rozstania z piosenkarką i opowiedział, jakie relacje ich dziś łączą.

Zobacz wideo Warnke o darciu kotów z byłymi partnerami. Komu wbiła szpilę? "Współczuję ich dzieciom"

Liber o kulisach rozstania z Sylwią Grzeszczak. "Szczęście w nieszczęściu"

Liber podkreślił u Żurnalisty, że rozstanie z artystką przebiega w zgodzie. Co więcej, obydwoje nie mają zamiaru przestawać pracować nad wspólną muzyką. - Nie jest to oczywiście przyjemny temat, ale nie widzę innej drogi. Fajnie, że jeśli już ludzie decydują się na coś takiego (rozwód - red.), to odbywa się to w zgodzie, bo nie zawsze tak jest. Wiele historii się słyszy, a ja mam to szczęście, szczęście w nieszczęściu tak naprawdę, że stanęło na dobrych relacjach. Nadal tworzymy razem (muzykę - red.) - wyjaśnił Liber w podcaście. Raper przyznał także, że dobrze czuje się w roli singla. - Dla mnie jakaś tam samotność nigdy nie była dużym problemem. I mówię tu o całym życiu - powiedział.

Tak Sylwia Grzeszczak mówiła o rozstaniu z Liberem

Sylwia Grzeszczak podbiła w tym roku listy przebojów z singlem "Motyle", w którym rozlicza się ze swoją przeszłością. Co ciekawe utwór, który traktuje o rozstaniu, został wyprodukowany właśnie przez Libera. Wokalistka podczas cyklu promocyjnego singla udzieliła wywiadu dla Radia Zet, w którym opowiedziała o kulisach rozstania ze swoim wieloletnim partnerem. Piosenkarka zapewniła, że ich rozstanie przebiega w przyjaznej atmosferze. - Z Marcinem mamy przyjacielskie relacje i myślę, że to się nie zmieni. Zawsze byliśmy mocnymi kumplami - mówiła. Grzeszczak podkreśliła, że nie zamierza zaprzestać współpracy z Liberem. Twierdzi, że dobrze dogadują się na płaszczyźnie zawodowej, więc nie ma sensu tego niszczyć. - Dla nas praca to przyjemność i zawsze sprawiało nam to mnóstwo radości, że wspólnie działamy - mówiła.  

Liber wrzucił zdjęcie Sylwii Grzeszczak. Niedawno mieli się rozstaćLiber wrzucił zdjęcie Sylwii Grzeszczak. Niedawno mieli się rozstać Liber wrzucił zdjęcie Sylwii Grzeszczak. Niedawno mieli się rozstać, fot. Kapif

Czy przyjaźnisz się ze swoimi eks?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.