"Mam talent!". Woźniak-Starak w ogniu krytyki. Produkcja usuwa komentarze? "Źle się ogląda"

Agnieszka Woźniak-Starak od marca prowadzi nową edycję "Mam talent!". Niektórzy widzowie zarzucają jej, że nie pasuje do formuły show.

Niedawno rozpoczęła się 15. edycja programu "Mam talent!". Na fotelu niezmiennie zasiada Agnieszka Chylińska, a tym razem obok niej znaleźli się Marcin Prokop, który wcześniej dał się poznać jako gospodarz show, oraz debiutująca w formacie Julia Wieniawa. W roli nowych prowadzących widzimy znanego z TTV Jana Pirowskiego oraz medialną wyjadaczkę Agnieszkę Woźniak-Starak. Ogromne doświadczenie dziennikarki nie robi jednak wrażenia na niektórych widzach, którzy zarzucają jej szereg niedociągnięć.

Zobacz wideo Dlaczego Kaczorowskiej nie ma w jury TzG? Ma teorię

"Mam talent!". Agnieszka Woźniak-Starak pod ostrzałem widzów. Zarzucają jej słabą dykcję

W mediach społecznościowych "Mam talent!" aż zaroiło się od negatywnych komentarzy widzów względem prowadzących. Obrywa się w szczególności Agnieszce Woźniak-Starak - internauci twierdzą, że nie pasuje temperamentem do show oraz ma rzekomo... słabą dykcję. "Pani Starak kompletnie mi nie pasuje. Mówi tak, jakby miała kluski w buzi. Trudno ją zrozumieć. Dykcja do kitu", "Pani Agnieszko, szczerze, ten program nie jest dla pani. Pani jest subtelną, eteryczną osobą. Tam potrzeba kogoś o osobowości buldożera", "Agnieszka bardzo źle prowadzi ten program, ona w ogóle nie jest empatyczna i nie ma kontaktu z widzami ani z uczestnikami, jest na dystans i jest bardzo zachowawcza, nie widzę szczerości w niczym" - czytamy głosy rozżalonych widzów.

 

"Mam talent!". Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki. Widzowie zarzucają produkcji, że usuwa komentarze

Co więcej, internauci zarzucają produkcji, że ta ma usuwać negatywne komentarze wymierzone w prezenterów. "Jak oceniacie pierwszy półfinał?" - pyta obserwatorów Instagram "Mam talent!". "Po co komentować skoro i tak usuwacie komentarze, które wam nie pasują?", "Kasujecie krytyczne komentarze, bez sensu" - czytamy w odpowiedziach. Przypominamy, że opinie względem nowego składu "Mam talent!" od początku sezonu są dość mocno podzielone. Nie brakuje malkontentów, którzy narzekają także na Julię Wieniawę i z sentymentem wspominają poprzedni skład programu. Jakie macie zdanie na ten temat?

Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała aferę z 'Twoim Stylem'Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała aferę z 'Twoim Stylem' Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała aferę z 'Twoim Stylem'. Fot. KAPiF

Jak oceniasz Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej "Mam talent"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.