Ciężarna Sandra Kubicka trafiła do szpitala. "I kop, kop w matkę"

Sandra Kubicka relacjonuje przebieg swojej długo wyczekiwanej ciąży w mediach społecznościowych. Była modelka ma już sporych rozmiarów brzuszek i rodzi lada chwila. W sobotę gwiazda poinformowała fanów, że trafiła do szpitala.

Sandra Kubicka nigdy nie ukrywała, że jej największym marzeniem jest posiadanie rodziny - męża i dzieci. Choć długo szukała szczęścia u boku nieodpowiednich mężczyzn, w końcu zakochała się w swoim wieloletnim koledze - muzyku Alku Baronie. Para była ze sobą przez dwa lata, a Sandra podkreślała, że ich wspólnym marzeniem jest posiadanie dzieci. Pod koniec 2023 roku podczas podróży do Dubaju para zaręczyła się w tzw. Miracle Garden [ang. Ogrodzie Cudów].

Zobacz wideo Sandra Kubicka wściekła. Opowiedziała, jak lekarz miał potraktować jej mamę

Sandra Kubicka trafiła do szpitala. Uspokaja jednak fanów

Następnym krokiem było ogłoszenie ciąży. Para pochwaliła się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od tamtego czasu była modelka (a obecnie businesswoman) bardzo aktywnie relacjonuje jej przebieg na Instagramie. Ostatnio jednak miała sporo nerwów związanych ze stanem zdrowia swojej mamy - Grace, która trafiła do jednego z łódzkich szpitali. Wywiązała się z tego niemała afera, ponieważ kobieta, jak twierdzi jej córka, nie otrzymała odpowiedniej pomocy.Razem postanowiły złożyć skargę do Narodowego Funduszu Zdrowia. Choć nie jest wiadomo, na jakim etapie jest sprawa, w sobotę rano modelka wstawiła na InstaStories zdjęcie z mamą, które mogło zaniepokoić jej fanów. 

Najpierw ja Grace Kubicką zawoziłam do szpitala, a teraz ona mnie

- podpisała zdjęcie.

Sandra Kubicka trafiła do szpitala. 'I kop kop w matkę'Sandra Kubicka trafiła do szpitala. 'I kop kop w matkę' Sandra Kubicka w szpitalu fot. instagram.com/sandrakubicka

Choć fani mogli pomyśleć, że akcja porodowa już się zaczęła, jak wynikało z późniejszej relacji obecnej już żony Alka Barona, na razie po prostu gorzej się poczuła. Uspokoiła swoich obserwatorów, że syn, który wkrótce przyjdzie na świat, jest zdrowy, tylko ona musi o siebie bardziej zadbać. 

Ziomki! Jeszcze nie rodzę! Easy! Będzie git. Jeszcze muszę troszeczkę dopiec tę słodką bułeczkę. On jest zdrowiusieńki, tylko ja muszę o siebie zadbać. Brzdąc taki silny i zabiera mi wszystko, co najlepsze

- żartowała uśmiechnięta Sandra. Nie zabrakło również kadrów skierowanych na brzuch modelki. Sandrze ewidentnie, mimo pobytu w szpitalu, dopisywał humor, bo zdjęcia (które znajdziecie w naszej galerii na górze strony okraszała podpisami: "I kop, kop w matkę" czy "wypuść mnie babo". 

Sandra Kubicka trafiła do szpitala. 'I kop kop w matkę'Sandra Kubicka trafiła do szpitala. 'I kop kop w matkę' Sandra Kubicka w szpitalu fot. instagram.com/sandrakubicka

Baron w czułym wyznaniu. Takie słowa skierował do Sandry po ślubie

Sandra Kubicka zdecydowała się poślubić Alka Barona, jeszcze będąc w ciąży. Para wzięła ślub cywilny 6 kwietnia. Następnie muzyk podzielił się wzruszającym wpisem o swojej żonie. Przyszli rodzice byli bardzo szczęśliwi - nie tylko z powodu tego, że w końcu ich relacja weszła na bardziej formalny poziom, ale również dlatego, że niedługo zostaną rodzicami.  Dlatego na zdjęciach ślubnych nie zapominali o tym, że w brzuchu modelki jest ich syn. Dotykali tej części jej ciała, patrzyli także na nią z poruszeniem. Baron dodał także opis do tych kadrów i zdobył się przy okazji na piękne wyznanie. Zacytował słowa piosenki Perfectu: "Zawsze tam, gdzie Ty" i dodał emotkę w kształcie połączonych dwóch serc. Więcej zdjęć Sandry Kubickiej i Barona znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Zmartwiliście się tym, że Sandra trafiła do szpitala?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.